Otázka

• 1

Dobrý deň!

Kto robia aktualizácie na routery? Funkcia DMZ na Sagemcom 5670 vôbec nefunguje a nie je možné manuálne nastaviť DNS servery.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Muster123
      dobry den. Na zaklade konzultacie s Telekom pracovnikom, sme si pri zavedeni optiky do domu kupili modem Sagemcom 5670.
      Modem sa nachadza v pivnici domu a je nan napojeny opticky kabel, ma vlastnu wifi siet s menom a heslom. Vsetko funguje.
      Kedze na prve poschodie siganl nedosahoval, poradili ste nam kupit i router. Kupili sme MERCUSYS AC12G.
      Router je na prvom poschodi a vedie k nemu LAN kabel z modemu z pivnice. Router ma vlastnu wifi s inym menom a heslom ako modem, internet na nom funguje. 

Moja otazka je: existuje nejaky sposob ako pri tychto dvoch zariadeniach dosiahnut jednotnu wifi siet v celom dome, s jednym menom a heslom? Tak aby mi nevypadol signal/nemusel som sa znova prihlasit na druhu wifi/ ked som trebars napojeny v pivnici a idem s mobilome na poschodie?

Dakujem

• Od s.polak
      Zdravim,
      vyznate sa niekto s tymto router-om? Zda sa mi, ze vobec nefuguje moznost spravit back-up nastaveni. Po kliknuti na tlacidlo back-up sa nic nestane.
      Zatial som nenasiel ani kde sa da skontrolovat, ci nevysiel novy firmware alebo aspon informaciu aka verzia firmware-u je vobec na zariadeni.
      Celkovo sa v tom menu velmi zle orientuje.
      Vdaka za pomoc!

• Od skriputa
      Cchem nastavit ochranu internetu pre deti zmenou Telekom DNS serverov na sluzbu SafeDNS resp. OpenDNS. Zmena DNS bola doteraz mozna vo vsetkych routeroch ktore som pouzival, TPLinl, Zyxel, Asus, v tomto TElekom dodanom   F@st 5655v2 od Sagemu to nejde. Ma niekto radu ako na to? Na infolinke mi poradili kupit dalsi router, ale je to normalne ze platim mesacny poplatok za nieco co nemozem plne manazovat?
      Vdaka za odpovede.