Porucha pripojenia

Otázka

• 0

Zdravím Vás,

chcem Vás poprosiť o zaslanie emailového kontaktu na technickú podporu.

Máme od decembra minulého roka internet a magio televíziu cez optický kábel. Od včera nám nefunguje ani internetové pripojenie a ani televízia. Manželka volala na linku technickej podpory a tam jej bolo povedané, že vidia tam chybu a tú odstránia do dvoch dní. To hádam nemyslia vážne!!!! Ďalší problém je, že rýchlosť internetu od pripojenia klesla minimálne o 50 percent a kvalita televízneho signálu tak isto (máme aj Skylink a vidím ten obrovský rozdiel). To sa stalo za 5 mesiacov!!!!

Pokiaľ nám nevyriešia tento problém s pripojením v priebehu dneška, tak uvažujem nad odstúpením od zmluvy a oslovením iného dodávateľa internetu a TV.

Ďakujem za zaslanie kontaktu.

S pozdravom,

Ing. Jozef Rejduga
Dolné Lovčice

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Podla mna 2 dni je uplne v pohode, to by som prezil pokial nemusis pracovat z domu, alebo kvoli nedostupnosti internetu prichadzas o biznis.

Co sa tyka rychlosti internetu, tak napiste aky mate objednany balik a skuste si to premerat (teda ked vam to opravia).

A co sa tyka televizie, tak pri digitalnom vysielani to nefunguje ako pri analogovom. Tam bud mate obraz normalny, alebo ziadny (prip. sa moze rozpadavat ak je vysoka strata paketov, lebo sa vysiela na protokole UDP).

Cize ak sledujete vo Full HD na skylinku, alebo na magiu, tak nemozete vidiet ziadny rozdiel.

Rozdiel mozete vidiet ak na skylinku pozerate ten isty kanal v HD a na magiu v SD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Matespian83
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať či je plánovaný termín pre zavedenie optického internetu v obci Oslany. Ak áno, tak kedy.. 
      Ďakujem.. 
    • Od Jan2225
      Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Slivník (okres Trebišov). Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      Dobry den chcel by som sa spytat ako bude internet natiahnuty do mojho domu ked je dom od ulice asi 5-8metrov preto mam pred domom este travnik 

dakujem
    • Od hledikmartin
      Dobrý deň,
      plánujeme výstavbu prístupovej cesty pre pozemky s plánovanou IBV. Chcem sa opýtať, čo je potrebné spraviť / ako postupovať, ak chceme prípojku do optickej siete riešiť zároveň s výstavbou cesty. Aktuálne je optika dotiahnutá na protiľahlú cestu. Ďakujem