T aplikacia v mobile

Otázka

• 0

Zdravim,

mam naistalovanu telekom aplikaciu v mobile. Aplikacia fungovala uplne korektne, ale od 02/05/ ked som si predlzil viazanost a zmenil mesacny program na "T Zaklad 11" , nezobrazuje sa mi v sekcii o spotrebe info o prevolanych minutach.  Spotrebovane data vidim v prehlade, ale prevolane minuty nie?  Je treba nieco nastavit?

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ziadna rada :-(  A predtym ta aplikacia pekne fungovala....

Editoval/-a peter.cermi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prehlade, na uvodnrej obrazovke, sa zobrazuje len jeden typ prevadzky. Ak prechadzajuci pausal nemal v programe volne data, tak sa zobrazovali minuty. Tie by teraz mali byt v detaile, teda po kliknuti na ten blok s tel. cislom. V detaile su tiez len data?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúste napísať na aplikacia@telekom.sk , nech sa Vám na to pozrú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prehlade, na uvodnrej obrazovke, sa zobrazuje len jeden typ prevadzky. Ak prechadzajuci pausal nemal v programe volne data, tak sa zobrazovali minuty. Tie by teraz mali byt v detaile, teda po kliknuti na ten blok s tel. cislom. V detaile su tiez len data?

V minulom programe som mal aj volen data aj volania. Ako povedal jeden znamy hovorca:  "Nejako mi to nevychadza"  Skusim napisat na mail aplikacia@telekom.sk, ako mi radi Mikelangelo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Diky za radu, skusim to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz mi odpisali z adresy aplikacia@telekom.sk. Udaje o prevolanych minutach sa zacnu zobrazovat od budeceho mesiaca prave kvoli zmene mesacneho programu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar