Skopírovanie TV programov z boxu na box

Otázka

• 0

Zdravím.

Mám 2 Magioboxy v jednej sieti a na prvom som si nastavil poradie programov,ktoré mi vyhovuje.

Potreboval by som prekopírovať zoradené programy na druhý box.Postupoval som podľa návodu:

Prihlásim sa na Magiogo

Vyberiem zariadenie so zoradenými programami (Motorola 1616)

Otvorím možnosť Skopírovať do...

Po potvrdení ma to hodí na možnosť výberu zariadenia,kde sa majú programy skopírovať,ale žiadnu možnosť mi to neponúkne.Jedine zatvoriť okno krížikom.

Má tu niekto skúsenosti s podobným problémom?

Skúšal som sa prihlásiť cez klasické PC,z tabletu a aj z mobilu cez aplikáciu, ale všade to skončí rovnako,neponúkne mi zoznam zariadení,na ktoré sa má kopírovať.

1a.jpg2a.jpg3a.jpg4a.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ano, bohuzial momentalne to nejde, ja som to riesil minuly tyzden, nic ine mi nezostalo, nez aj druhy box som si utriedil znova. Ale dost rychlo sa to robi cez mobil na magiogo a ked mam pocit, ze som toho zotriedil vela, dam ulozit a box sa mi automaticky restartne s novym radenim kanalov. Mohli by to opravit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla vyjadrenia supportu sluzi kopirovanie medzi inymi zariadeniami, nie vsak magio boxami (teda telefon, tablet, pc) ... hold, telekom ... a tak krasne sa par rokov dozadu dali stanice presuvat, kopirovat ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od eman2223
      Mám novu telku od LG OLED55CX. ( Model r. 2020
      Mam ho problem sparovat zo Setup Boxom z telecomu ( Motorola VIP2262ES )
      Na Starom LG islo vybrat Motorola VIP2262ES  tu len operator po vybere Slovak Telecom to krachne.  ( na telke vyskytol sa docasny problem, skuste neskor)
      Skusal som vybrat ineho operatora tam to nekrachne ( samozrejme to nejde
      Neviete poradit kde je problem

• Od lukas342
      Zdravím, zaobstaral som si tv LG Oled 55bx a magio tv s prijímačom Motorola VIP2262ES. Chcem sa spýtať, či sa niekomu podarilo spárovať magic ovládač od LG s týmto STB? Aby som ovládačom od tv mohol ovládať aj STB od Magia. Ďakujem.
    • Od rmichalko
      Chcem vratit SetTopBox Arris s nahravanim pocas viazanosti Magio TV L - pouzivam miesto neho MagioGo ku Magio TV z AndroidTV.
      Vraj sa STB vratit neda... Odporucanie je prejst na MagioGo sluzbu (samostatnu - nie tu k Magio TV), co ale stoji 2x viac.
      Naozaj sa STB neda vratit - musim zbytocne platit 3 Eura mesacne?
    • Od xxxx
      Využívam Magio tv na dvoch tv, a mám 2x stb bez nahrávania. Ak by som chcel jednu u nich vymeniť na box s podporu nahrávania, ktorý typ stb by som dostal? Snáď nie tie obrovské a staré?!
    • Od Romipeki77
      Dobrý deň na koľko mam u vás 3 seto boxy na TV chcel by som 1 predať kúpil som si televízor potporov magio go chcel by som využiť to. Dalo by sa to teda predať alebo...