Optika - Hermanovce nad Topľou

Otázka

• 0

Dobrý deň, keďže minulý rok bol optika zavedená v obci Bystré, plánujete zaviesť optiku aj do obce Hermanovce nad Topľou? Momentálne tu je iba starý a nestabilný ADSL internet. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od cvrkino
      Dobrý deň,
      V našej obci bude tento rok budovana opticka siet. Chcem sa na to pripravit a preto by som rad vedel aku opticku chranicku si mam zaviest do domu.
      Jedna sa o HDPE chranicku optickych kablov aky ma mat vonkajsi/vnutorny priemer? 
      Dakujem
      Tomas
    • Od lubenko18
      Dobry den, v obci Drahovce 922 41, by sa mala coskoro robit kanalizacia , nieco sa spominalo aj o zakopani optickeho kablu. Zevraj Telekom sa sam ponukol kedze asi kvalita metalickych kablov je uz velmi zla. Chcem sa spytat ako to dopadlo ci sa ten kabel bude naisto davat. Viete mi to potvrdit? Mam teraz VDSL 40Mb mal by som zaujem zvysit profil no neviem ci mam pockat na optiku, lebo neviem ako je to z viazanostou pri uprave profilu ci sa znova pocita 2 roky od zmeny. Vopred dakujem za odpoved.
    • Od peterson613
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať či a kedy sa plánuje optika v obci Partizánska Ľupča?
      Ďakujem.
    • Od Mino150
      Dobrý deň,

u nás pravdepodobne na celom sídlisku vybudovali optický internet a zaujímalo by ma odkedy sa bude dať naň pripojiť. A tiež by som chcel vedieť rýchlosť optiky, či to bude Magio internet L (RÝCHLOSŤ 250/25 Mb/s) alebo aj Magio internet XL (RÝCHLOSŤ 600/60 Mb/s). Ide o adresu Rajec, Jabloňová 194/2. Ďakujem za odpoveď.

• Od Zoloxx
      Dobrý deň. 

Plánujete v obci Boľ optiku?

Ďakujem za odpoveď.

• Od d0min1k
      Dobrý deň chcel by som sa opýtať kedy je naplánovaná optika v Cíferi na ulici Záhradná 30