Otázka

• 3

Prosím vás ako si na predplatenke akvivujem sms platby 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kenobi
      Dobrý deň,
      Optika vo Veľkom Mederi je aktivovaná do polovice ulice Lipová asi pol roka a odvtedy sa o to nikto nezaujíma. Rozvod je bez optiky na celej ulici, nikto nezisťoval či chceme ,alebo nie .Minulý týždeň sa firma poverená SlovakTelefon a.s. zisťovala ako som spokojný optikou, ktorú nemám. Oznámili mi ,že podľa nich celá Lipová ulica je zapojená.Já mám pevnú linku, Mágio aj internet , preto sa pýtam kedy vlastne bude optika v druhej polovici ulice prefúknutá a oživená

• Od branuloo
      Ahojte
      Neviete prečo Telekom nepodporuje VoLTE u business paušálov?
      Prípadne kedy plánuje začať podporovať?
      Príde mi to čudné, že ešte v polovici 2021 nie je stále možnosť aktivovať túto službu.
    • Od Adrian8410
      Zdravim vás vie mi niekto pomôcť kde aktivujrm sms platby okrem operátora nakoľko je vykend
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Jezibabel
      Dobrý deň.

Od 11.5.2021 mam aktivovany balicek HBO a HBO GO. Napriek tomu mi Hbo go nefunguje. Pri zadani potrebnych udajov a kodov vypise hlasku, ze je sluzbu potrebne aktivovat alebo zaplatit poplatok. Poprosim o odstranenie problemu. Ďakujem.
    • Od jaroslav b
      Ako prebieha zapojenie optickeho internetu? Chranicku opt kabla si v dome zavediem sam na zvolene miesto a technik mi len dovedie opt kabel potrebnej dlzky? Alebo si mam zadovazit aj samotny opticky kabel a technik ho len pripoji do siete? Urobi technik aj pripojenie koncoveho zariadenia / zariadeni? Mozem si to vsetko riesit sam?