Otázka

• 1

Prosím vás ako si na predplatenke akvivujem sms platby 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Zavolaj na linku 0800 123 456.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od branuloo
      Ahojte
      Neviete prečo Telekom nepodporuje VoLTE u business paušálov?
      Prípadne kedy plánuje začať podporovať?
      Príde mi to čudné, že ešte v polovici 2021 nie je stále možnosť aktivovať túto službu.
    • Od Adrian8410
      Zdravim vás vie mi niekto pomôcť kde aktivujrm sms platby okrem operátora nakoľko je vykend
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Jezibabel
      Dobrý deň.

Od 11.5.2021 mam aktivovany balicek HBO a HBO GO. Napriek tomu mi Hbo go nefunguje. Pri zadani potrebnych udajov a kodov vypise hlasku, ze je sluzbu potrebne aktivovat alebo zaplatit poplatok. Poprosim o odstranenie problemu. Ďakujem.
    • Od jaroslav b
      Ako prebieha zapojenie optickeho internetu? Chranicku opt kabla si v dome zavediem sam na zvolene miesto a technik mi len dovedie opt kabel potrebnej dlzky? Alebo si mam zadovazit aj samotny opticky kabel a technik ho len pripoji do siete? Urobi technik aj pripojenie koncoveho zariadenia / zariadeni? Mozem si to vsetko riesit sam?