doporucney MAGIO BOX k 65"TV

Otázka

• 0

DObry den , Aky magio box by ste mi doporucili k novej TV 65" OLED,  aby som dostal co najlepsi upscaling  programov na 4K TV v tejto velkosti,

POdla parametrov vyzera ze najlepsie  moznosti v rozliseni obrazu/snimkovej frekvencii  ma  Tatung STB-3701 , Je  to tal alebo by ste mi doporucili nieco ine 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ja by som zobral ten, keď je na výber.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mám aris a ten tatung doma ale ten tatung je lepší hlavne v rýchlosti...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od basa4567
      Dobrý deň, z dôvodu sťahovania by som rada posunula služby telekomu (magio televízia L, magio internet L), viazanosť je tam do 07/2022 mesačná splátka je 27,14€ súčasťou sú obe krabičky (wifi aj na tv), ak by to niekomu pomohlo radšej to prepíšem na novú osobu ako by som to rušila.
      v prípade záujmu píšte sms 0944256597 
      Ďakujem
    • Od NMSYLVI73
      Dobrý deň, po telefonickom dohovore s operátorom vašej spoločnosti došlo k vzájomnej dohode, že zašlem elektronicky žiadosť o zrušenie služieb. Žiaľ, nemôžem sa "doklikať" kam presne mám žiadosť odoslať (nakoľko som nenašla žiadnu vašu mailovú adresu). Môžete mi prosím poradiť? Ďakujem Záhorová

• Od PeterKlamo
      Dobrý deň, 

je už konečne známy dátum uvoľnenia aplikácie Magio GO pre televízory LG?  Alebo ste už od tohto zámeru upustili ? Trvá to nekonečne dlho!