internet v lokalite cifer

Otázka

• 0

Dobry den,

chcela by som sa spytat,kedy sa planuje optika v lokalite Cifer, na ulici Lipova.Nasa presna adresa je Lipova 10. Kable su tam natiahnute, ale signal nie je.

Dakujem.

Nogova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

na tejto adrese bude optika dostupná k 31.07.2021.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, vedeli by ste overit, ci datum 31.7. je stale aktualny? A este by som sa chcel opytat, ci je moznost, zeby prisli technici dotiahnut optiku do domu este skor ako pred tymto datumom? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

termín preverím. K druhej otázke, nie, nie je to možné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

termín dokončenia sa presunul na 30.9.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od optikamno
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy je v pláne už dať optický internet do dediny Michal na Ostrove v Trnavskom kraji. Nerozumiem že všetky okolité dediny majú optický internet ale tu stále nie je. Dokonca malá dedina Mierovo má optiku ale tu stále nič. Bol by som rád milý Telekom keby ste vedeli odpovedať.
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od bercik
      Neviete kedy sa začne realizovať optická sieť na ul. Grobská Bernolákovo?
    • Od BeresikErii
      Dobry den, chcem sa spytat ci je mozne si natiahnut opticky kabel, kedze na mojej lokalite nieje dostupny opticky internet ale nad mojim domom kusok prechadza opticky kabel?