internet v lokalite cifer

Otázka

• 0

Dobry den,

chcela by som sa spytat,kedy sa planuje optika v lokalite Cifer, na ulici Lipova.Nasa presna adresa je Lipova 10. Kable su tam natiahnute, ale signal nie je.

Dakujem.

Nogova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

na tejto adrese bude optika dostupná k 31.07.2021.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, vedeli by ste overit, ci datum 31.7. je stale aktualny? A este by som sa chcel opytat, ci je moznost, zeby prisli technici dotiahnut optiku do domu este skor ako pred tymto datumom? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

termín preverím. K druhej otázke, nie, nie je to možné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

termín dokončenia sa presunul na 30.9.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Davko12
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom optického internetu na adrese Jánošíkovská 68, Dunajská Lužná, pretože už sa čaká roky na internet od Vás.
    • Od andlaco
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či v budúcnosti plánujete zriadiť optiku na ulici Pod kalváriou 12, Levice?
    • Od Miriamka2
      Dobrý deň, 
      Rada by som mala: rychlejsi internet - 1000/200 Mb/s.  Avšak router, ktorý aktuálne mám doma má ovela nižšiu rýchlosť (priepustnosť). 
      Má význam teda význam si objednávať takýto internet? Alebo radšej zabezpečiť iný router? 
      Dakujem.
    • Od dodchi619
      Dobrý deň, je plánovaná optika v Trstenej časť Nové Ústie? Už sa dopytujem asi 3tí rok. Ďakujem. 
    • Od Tobias234
      Dobry den mam problem s internetom konkretne magio internet vzduchom posledny tyzden internet je strasne pomaly na speedteste mam max 0.5mbps download a upload,videa musim pozerat v najhorsej kvalite aj twitch streamy, skusam stale aj restartovat router ,data nemam precerpane prosim o riesenie.
    • Od tvrabcek
      Dobry den, mam informaciu, ze planujete pripravy optickeho internetu vo SVedernik-Marcek. Kedy sa prosim zacnu prace?