Otázka

• 0

prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 

na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky

a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Vypnuť mobilné dáta,  vôbec ich nezapínať, alebo požiadať operátora o zablokovanie prístupu na internet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ja chcem pouzivat aj mobilne data nie sice kazdy den ale chcem niekedy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak pouzivas mobilne data, len vtedy sa aktivuje ten 300 MB balicek, automaticke predlzovanie na nom bez vyuzivania neexistuje. Na druhej strane, uplne zadarmo sa datovat neda.

Je celkom problem ustrazit smartfon aby nejake data kazdy den nepreniesol, teda v nastaveni telefonu si mobilne data zapni len vtedy ked ich chces pouzit.

Ten balik sa zapina az po minuti nieco vyse 1 MB, ale to je pre aplikaciu co si sama stahuje data v smartfone, nic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď chceš používať dáta, tak všetko si nechaj nastavené ako máš, len proste ich vypni ikonkou v hornej lište. Aký je v tom problém ich nechať stále vypnuté a keď potrebuješ, daš jeden klik.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde