Optika v obci Vyšný Klátov

Otázka

• 0

Pekný deň prajem vie mi niekto pozriet kedy bude výstavba optiky v obci Vyšný Klátov...Ďakujem za čas.......... O.o:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

výstavba prebehne v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Bushman255
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ohľadom plánovaného pokrytia v mestskej časti Demänová, ktorá spadá pod mesto Liptovský Mikuláš. Rovnakú otázku som sa pýtal približne pol roka dozadu, tak by som rád počul, že sa niečo od vtedy zmenilo. V mojom prípade by šlo o adresu Odbojárska 100. Ďakujem za akékoľvek informácie.
    • Od numbers222
      Je plánovane optické pripojenie v obci Hlinné?
    • Od ferguson
      Ahojte,
      prosím Vás vedeli by ste mi niekto povedať, v akom stave je realizácia optky FTTH vo Višňovom? Zisťovanie záujmu na hlavnej trase prebehlo ešte v apríli 2021 a podľa pána z Optomontu mali začať výkopové práce niekedy na jeseň 2021. Na jeseň som s ním volal znovu a hovoril, že asi na jar. Povolenie od obce bolo udelené už predtým. Viete niekto? Možno @Mirko?
      Čakáme s opravou príjazdovej cesty už vyše roka, aby nám to hneď po pokládke nerozbil Telkom báger...
      Za akékoľvek info budem vďačný!
    • Od VojtekViliam
      Dobrý deň prajem,
      Aktuálne máte vo výstavbe obec Sedliská a ja by som sa chcel opýtať ohľadne plánov na výstavbu optickej siete pre obec Ondavské Matiašovce (psč.: 09401), ktorá je hneď neďaleko. Prípadne v akých intervaloch sa tieto informácie môžu aktualizovať. Ďakujem a prajem príjemný deň.
      S pozdravom Vojtek Viliam.
    • Od marian.nz
      Dobry den Mirko,
      Podla excelu by mal byt opticky internet dostupny na jednej polovici ulice Kmetova (Nove Zamky). Vedeli by sme mi zistit kedy by mal byt spusteny aj na tej druhej (cisla domov 1-24)? Respektive ci su tam nejake prekazky a termin sa bude znovu posuvat? Ked som na zaciatku oktobra stretol cloveka z Telekomu tak mi hovoril ze ocakava do par tyzdnov, ale dnes sa planovany termin posunul zase o mesiac. Dakujem za kazdu info.
      Marian
    • Od VojtekViliam
      Dobrý deň prajem,
      Chcel by som sa opýtať či nemá niekto nejaké informácie ohľadne vybudovania optickej siete pre rogión pri Rekreačnej oblasti Domaša. Konkrétne Ondavské Matiašovce.
      Vopred Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.