optický internet

Otázka

• 0

Dobrý deň,

ešte v novembri som bola z pobočky Telekomu kontaktovaná, že sa podarilo vybaviť pre moju domácnosť pripojenie na optickú sieť internetu a čaká sa na prípravu zmluvy. Keďže sa nič nedialo, v decembri som navštívila pobočku Telekomu, kde je problém, vraj sa stále pripravujú zmluvy, že to stále sledujú a hneď mi budú volať. Musím podotknúť, že kočky na pobočke v Čadci sú fakt milé, ústretové a šikovné. Napriek tomu, že už je apríl 2021, dodnes ma nik nekontaktoval a ani optiku stále nemám. Doma využívame na wifi pripojenie 3ks mobilov, aj Irobot roomba, televízor aj notebook a skutočne aktuálne pripojenie už nestíha, napriek tomu, že si platím nemalé peniaze za internet.

Týmto žiadam o uvedenie termínu, dokedy budem mať sprístupnenú optickú sieť, nakoľko som bola priamo od Vás kontaktovaná, že zmluvy sa pripravujú.

S pozdravom

Mgr. Lenka Jurgová

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jozef77965
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa opýtať, kedy sa vo Veľkom Ďure bude môcť pripojiť na optický kábel?
      Jozef Marko
    • Od VMKostolansky
      Dpbrý deň,
      v našej obci budú robiť prípojky na otickú sieť. Chcel som sa spýtať ako je to s viacerými prípojakmi na jednu adresu. Prišlo nám len jedno tlačivo na vyplnenie o tom kde chceme mať umiestnenú prípojku, aj keď na našej adrese sú registrované 2 služby. Stačí napísať do "Poznámky", že žiadame o zhotovenie dvoch prípojok alebo treba odovzdať na obecný úrad dve tieto tlačivá? 
      Ďakujem za opdovede.
    • Od milan137
      Dobrý deň, chcem sa spýtať, či výhľadovo (a kedy) plánujete spojazdniť optický internet v Banskej Bystrici na Pršianskej terase - konkrétne na Opálovej ulici. Na mojej parcele máte kábel, v lete ste mi tam robili výkop, ale internet podľa vášho hotlinku mať nebudem. Je tam už veľa domov i bytoviek a rýchlo pribúdajú ďalšie - nie je to pre vás zaujímavý obchod?

• Od pepeter
      Vasa externa firma u nas robi prieskum  ci je zaujem o optiku. Vsetci v mojom okoli s tym suhlasili. Ako dlho budeme cakat na pripojenie kym to bude realita. Dakujem za odpoved.
    • Od cvrkino
      Dobrý deň,
      V našej obci bude tento rok budovana opticka siet. Chcem sa na to pripravit a preto by som rad vedel aku opticku chranicku si mam zaviest do domu.
      Jedna sa o HDPE chranicku optickych kablov aky ma mat vonkajsi/vnutorny priemer? 
      Dakujem
      Tomas
    • Od lubenko18
      Dobry den, v obci Drahovce 922 41, by sa mala coskoro robit kanalizacia , nieco sa spominalo aj o zakopani optickeho kablu. Zevraj Telekom sa sam ponukol kedze asi kvalita metalickych kablov je uz velmi zla. Chcem sa spytat ako to dopadlo ci sa ten kabel bude naisto davat. Viete mi to potvrdit? Mam teraz VDSL 40Mb mal by som zaujem zvysit profil no neviem ci mam pockat na optiku, lebo neviem ako je to z viazanostou pri uprave profilu ci sa znova pocita 2 roky od zmeny. Vopred dakujem za odpoved.