Optický internet

Otázka

• 0

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či plánujete zriadiť optický internet na Topoľovej ulici v Dunajskej Strede? Kedď áno, tak asi kedy?

Ďakujem

L.Molnár

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika nie je plánovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinbxddddd
      Dobrý deň,
      rád by som vedel konkrétny termín(ak je nejaky)  kedy bude na adrese: Hanzlíkovská 93 optický internet 
      ďakujem predom za odpoveď
    • Od dusanlunicek
      Dobry den, na optiku v Chorvatskom Grobe, Male Vinice mate uz naplanovanu realizaciu?
      dakujem
      dusan
    • Od VeeN
      dobrý deň, v obci sa robia výkopové práce, ukladá sa optický kábel a všetko je ukončené blízko plotu veĺkou slučkou kábla.
      ako sa bude pokračovať daľej, už so samotným pripojením od vyvedenej optickej linky pred plotom do domácnosti ?
      ide mi hlavne o technické prevedenie, neplánujem rozbíjať betónový podstieň ani chodníky a schodište, je možné od plotu viesť optiku po stĺpe elektrického vedenia (stoj9 pre plotom) a tam vzduchom na balkón , prípadne strechu {na poschodie) ?
      ďakujem za radu/info  VeeN
    • Od richardmartinovic82
      Dobry den chcel by som sa spytat kedy bude dostupna optika v bohuniciach na Novej ulici,pretoze VDSL je pomale 
    • Od peter.becik
      Dobrý deň,
      kedy, prosím, začne realizácia výstavby optického internetu FTTH v obci Turie? Projekt je schválený už od februára 2021....
      Ďakujem
    • Od klimcopeter
      Dobrý deň,
      bude optický internet aj na ulici Dlhej, Obchodnej vo Vranove?