Otázka

• 0

Dobry den.

zobrala som si nove zariadenie ku pausalu a s tovarom mi prisla aj predplatenka. O ziadnu som nepoziadala a prisla mi SMS ze som si ju objednala, no ja chcem pokracovat urcite so svojim pausalom, na kt som brala aj zariadenie. Co to teraz pre mna prosim znamena?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Treba citat poriadne aj zmluvy. Urcite k tomu bol nejaky dokument kde je informacia o aktivacii predplatenky, ake ma telefonne cislo atd. A plati aj to vyssie co pisal @A1B2C3

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Paušál ti určite bude pokračovať aj naďalej. Telekom niekedy posiela predplatenku s kreditom ako darček pri objednávke. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Baramborka23
      Skoncila mi viazanost na internet a nechcem ju predlzovat. Ako mam postupovat?  A ako to bude s platbami. Automaticky sa to predlzuje? Musim navstivit pobocku na zrusenie? Dakujem
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od Ado198
      Dobrý deň. Chcem sa informovať kedy si môžem zobrať nový telefón. Ďakujem 
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde
    • Od Vavrin
      Aký je rozdiel medzi predplatenkou a easy