Xiaomi Mi 11 lite 5g

Otázka

• 0

Dobrý deň. Chystáte zaradiť Xiaomi Mi 11 lite 5g do vašej ponuky? Ďakujem za informácie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @jaroslav.miko,

tešíme sa obľube telefónov Xiaomi, a zaradenie mobilného telefónu Xiaomi Mi 11 lite 5g plánujeme. Sme závislí od možností výrobcu, s ktorým komunikujeme o našom záujme. Priebežne prosím sleduj našu stránku, kde v prípade zaradenia budú telefóny hneď zverejnené.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za 2 mesiace mi končí paušál tak ak ho budete mať v ponuke tak je to jeden z favoritov

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj môj favorit, či Mi 11 alebo Mi 11 Lite, oba by mali byť v ponuke. Mňa len mrzí, že budú iné ceny pre rovnaký paušál či už T-Ideal 32 alebo Biznis Premium 32 v neprospech Biznis paušálov. Len si potom pozri, že  vychádza výhodnejšie v ponuke T Ideál

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marcel
      Ahojte,
      dnes bol oficiálne predstavený vlajkový Xiaomi Mi 11 Global, uvažujete o zaradení do ponuky???
      https://www.sector.sk/novinka/253457/xiaomi-mi-11-mobil-bol-ohlaseny-pre-zapad-bude-stat-749-eur.htm
      https://youtu.be/gtWVWjVdUXc

• Od Hanesovic
      Dobrý deň.
      Funguje aplikácia Mágio GO na Xiaomi Mi TV Box S? Niekde píšu, že to funguje, niekde zase, že aplikácia sa síce dá nainštalovať, no po inštalácií vypíše, že sa nedokáže pripojiť k serveru. Máte niekto skúsenosti s týmto Android TV boxom ?
      Ak tento box nie je kompatibilný s Magio GO, viete mi poradiť nejaký Android TV box, ktorý je kompatibilný s Magio GO? Ale s Android TV, nie s "klasickým" Androidom.
      Ďakujem

• Od jaroslav.miko
      Zaradíte do ponuky aj telefón Xiaomi Redmi K40?
    • Od Emilius
      Zdravím, chcel by som sa opýtať či teraz niekedy bude nová ponuka mob.telefonov. Končí mi viazanosť a mal by som záujem o nejakú vlajkovú loď, uprednostňujem značku Xiaomi. Pozeral som si momentálne ponuku a je dosť slabý výber.