Obnova Data balíčka na Predplatenke

Otázka

• 0

Dobry den.  Ako funguje obnova trebars 5GB balicka za 8€ v praxi. Balik sa obnoví po precerpani dat v ramci mesiaca aj viac krat alebo len kazdych 30 dni? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Automaticky sa obnovi az po 30 dnoch od poslednej aktivacie. Ale da sa kupit opakovane aj pocas plynutia platnosti bez ohladu na zostatok dat. Teda napr. sa naraz da kupit aj 15 GB za 24 eur. Takto ziskane megbajty sa scitavaju, prenasaju a platnost suctu dat je vzdy 30 dni od poslednej aktivacie.

Editoval/-a Jano
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto sa mi na Predplatenke najviac páči. Jediný produkt na trhu, ktorý takto funguje úplne slobodne.

Aktivuješ si 30-dňový balík, ktorý sa automaticky obnovuje presne po 30 dňoch. Po manuálnej deaktivácii len dobehne do posledného dňa aj s dátami, čo ostali, a už sa neobnoví, deaktivuje sa. Automaticky sa obnovujú tie 30-dňové a ten pomalý neobmedzený 10-dňový, ostatné sú jednorázové. Narozdiel od paušálov, kde po predčasnom minutí dát treba dokúpiť dáta drahšie a netrpezlivo čakať na nové fakturačné obdobie, tu možno dáta minút predčasne a predčasne si aktivovať 30-dňový balík nanovo s novým 30-dňovým obdobím. Neminieš to? Nevadí. Prenesú sa. Narozdiel od paušálov, kde sa neminuté dáta prenášajú iba raz, v Predplatenke viackrát. K 30-dňovým balíkom sa dá navrch aktivovať aj nejaký jednorazový balík, pričom dáta sa budú čerpať najprv z neho a keď sa vyčerpajú, pokračuje čerpanie z mesačného, vhodné keď potrebuješ jeden deň stiahnuť nejaké veľké množstvo dát.

Na jednu vec si ale treba dávať pozor pri prenesených dátach. Automatická obnova musí byť stále aktívna, možno 30-dňové balíky aj pridávať či prepínať bez straty. Ak nebude dostatok kreditu na automatickú obnovu a posledný balík s automatickou obnovou sa deaktivuje, prídeš o všetko prenesené. Raz sa mi to stalo. Tak bacha. O kredit sa treba starať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde