Obnova Data balíčka na Predplatenke

Otázka

• 0

Dobry den.  Ako funguje obnova trebars 5GB balicka za 8€ v praxi. Balik sa obnoví po precerpani dat v ramci mesiaca aj viac krat alebo len kazdych 30 dni? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Automaticky sa obnovi az po 30 dnoch od poslednej aktivacie. Ale da sa kupit opakovane aj pocas plynutia platnosti bez ohladu na zostatok dat. Teda napr. sa naraz da kupit aj 15 GB za 24 eur. Takto ziskane megbajty sa scitavaju, prenasaju a platnost suctu dat je vzdy 30 dni od poslednej aktivacie.

Editoval/-a Jano
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto sa mi na Predplatenke najviac páči. Jediný produkt na trhu, ktorý takto funguje úplne slobodne.

Aktivuješ si 30-dňový balík, ktorý sa automaticky obnovuje presne po 30 dňoch. Po manuálnej deaktivácii len dobehne do posledného dňa aj s dátami, čo ostali, a už sa neobnoví, deaktivuje sa. Automaticky sa obnovujú tie 30-dňové a ten pomalý neobmedzený 10-dňový, ostatné sú jednorázové. Narozdiel od paušálov, kde po predčasnom minutí dát treba dokúpiť dáta drahšie a netrpezlivo čakať na nové fakturačné obdobie, tu možno dáta minút predčasne a predčasne si aktivovať 30-dňový balík nanovo s novým 30-dňovým obdobím. Neminieš to? Nevadí. Prenesú sa. Narozdiel od paušálov, kde sa neminuté dáta prenášajú iba raz, v Predplatenke viackrát. K 30-dňovým balíkom sa dá navrch aktivovať aj nejaký jednorazový balík, pričom dáta sa budú čerpať najprv z neho a keď sa vyčerpajú, pokračuje čerpanie z mesačného, vhodné keď potrebuješ jeden deň stiahnuť nejaké veľké množstvo dát.

Na jednu vec si ale treba dávať pozor pri prenesených dátach. Automatická obnova musí byť stále aktívna, možno 30-dňové balíky aj pridávať či prepínať bez straty. Ak nebude dostatok kreditu na automatickú obnovu a posledný balík s automatickou obnovou sa deaktivuje, prídeš o všetko prenesené. Raz sa mi to stalo. Tak bacha. O kredit sa treba starať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Vavrin
      Aký je rozdiel medzi predplatenkou a easy
    • Od Marian Relovsky
      Kedy už konečne spustite službu VOLTE PRE KREDIT a ostatných programov kde ta služba nejde z technických pričiň konkurencia s tým nemá problém? 
    • Od LegionSvK
      Dobrý deň, rád by som sa spýtal objednal som si v piatok 9.7 paušál (T Ideál 32 tak aby mi ostalo číslo ) dnes mi doviezol kuriér balík prevzal som si ho celý šťastný že budem mať konečne dáta. Otvorím,rozbalím dám simku do mobilu a zapnem.. potom som niečo aktivoval tým že som zavolal na číslo.. zistil som že mám simku predplatenku a tú som ani nechcel.. Rád by som používal T ideál 32 a nie nejakú predplatenku..rád by som sa spýtal či sa niekto s tým už stretol a vedel by mi poradiť.
      Ďakujem pekne za každú radu.
    • Od Marian Relovsky
      Neuvažuje Telekom náhodou na predplatenke predĺžiť platnosť bonusoveho kreditu na 365 dní bolo bi to super pretože 30 dni je malo keď zákazník dostane 50 alebo 100 percent kreditu naviac tak ho nemá šancu za mesiac prevolat bolo bi super urobiť tento krok pre zakaznikov
    • Od Vavrin
      Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?
    • Od juhanusova
      Dobrú deň.urobila som objednávku  F-10026461,aj mi prišiel mail potvrdenie objednávky.Za chvíľku mi prišla sms-ka že sa nevedia somnou spojiť.Ved mi nikto nevolal ako mi môže prísť sms-ka pre sa nespomenie.cakam telefonat,mám stále telefón pri sebe a nikto nevolal.nechapem tomu prečo sa mi nemôžu volať keď ostatný áno.dakujem