výmena routra - pevná linka

Otázka

• 0

Zdravím,  nainštaloval som nový router  TP Link Archer  VR400 AC1200 a nefunguje pevná linka. DSL vstupný kábel mám rozdelený dodaným VDSL splittrom  na router a telefón.  V nastavení routra som nenašiel nič k potvrdeniu pevnej linky. Poradíte ? Ď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ak bola pevna linka povodne pripojena priamo do routera, nie cez splitter, moze uz byt nastavena ako VoIP telefon  a cez splitter tak uz nemoze fungovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, v predchádzajúcom routri bola nastavená ako VoIP...dá sa to nejak vyriešiť ?  Ď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, v predchádzajúcom routri bola nastavená ako VoIP...dá sa to nejak vyriešiť ?  Ď.

ak mas aj pevnu linku tak ti to nepojde nakolko telekom neposkytuje SIP udaje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak a včul babo rad...  2x som riešil vypadávanie internetu s telekom, podľa ich meraní je všetko OK, tak chcel som vyskúšať či chyba nie je v ich dodávanom routri ZTE v 2016...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od japr11
      Ako nastavit speedport+ do modu bridge?
    • Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať že či je možne dostať od telekomu nový router pre internet vzduchom. Jeden môj známy čo býva blízko mňa má tiež internet vzduchom a on dostal aj anténku ktorú si dal na strechu aby mal lepší signál zaťiaľ čo ja mám 1 paličku na routery. Zaujíma ma to pretože mám sťahovanie iba 1MB/s a ping mi skáče niekedy aj na 1000. (pred mesiacom to ešte nerobilo). Ďakujem vopred za odpoveď.
    • Od novotny.janci
      Dobrý deň. Bude mi fungovať moj router Asus DSL-AC88U keď bude optický router dodaný k optickému internetu v móde Bridge?
    • Od s.polak
      Zdravim,
      vyznate sa niekto s tymto router-om? Zda sa mi, ze vobec nefuguje moznost spravit back-up nastaveni. Po kliknuti na tlacidlo back-up sa nic nestane.
      Zatial som nenasiel ani kde sa da skontrolovat, ci nevysiel novy firmware alebo aspon informaciu aka verzia firmware-u je vobec na zariadeni.
      Celkovo sa v tom menu velmi zle orientuje.
      Vdaka za pomoc!

• Od Christian_05
      Dobrý deň,
      aký je výber z dodávaných routerov od Telekomu k optickému internetu?
      Oplatí sa objednať prémiový router? Ktoré z týchto zariadení sú aktuálne v ponuke?  Dá sa vybrať aj konkrétny typ, či už zo základných alebo prémiových?
      Ďakujem

• Od fevlad06
      ahoj,planujem kúpu TP Link VR300 na VDSL,tak sa chcem opýtať,ci bude fungovať? dakujem