Mesacny poplatok opticky modem

Otázka

 • -1

Ahojte,

predlzoval som zmluvu a pribudol mi mesacny poplatok za opticky modem. Mam ho tam uz vyse 6 rokov, nikdy som nic neplatil. Ide to v bridge mode, mam za nim svoj wifi router, ktory si vytaca PPPoE. Na infolinke mi povedali, ze to musim platit, ze nemam na vyber,  svoje zariadenie si tam dat nemozem.

Pride mi nekorektne, ze oficialne uvadzaju cenu za opticky internet, ale za tu cenu mi ho vlastne prevadzkovat nevedia, su tam dalsie skryte poplatky, ktorym sa vyhnut neda.

Ako to mate vy s platenim za ich modem?

 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt


sidebar
 • Podobný obsah

  • Od gofi94
   Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
  • Od ScorpionSVK
   Dobrý deň.
   Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

   Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

   Ako získať tieto nové rýchlosti?

   Ďakujem
  • Od Neroods
   Dobrý deň!
   Je plánovaná výstavba optického internetu v obci Kostolné Kračany?
   Ak áno, kedy?
    
   Ďakujem.
  • Od MarcelPanac
   Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je niekedy v budúcnosti plánovaná optika u nás vo Hvozdnici, aktualny internet je hrozne pomalý, suseda má  cez anténu a má 140mbps zatial čo ja 10mbps od vás. Nechcel by som odchádzať. Mám u vás všetky služby, ale táto rýchlosť už nestačí. Preto sa pýtam či je niečo v pláne, alebo či mám prejsť inde
  • Od ComfyKozy
   Dobrý deň,
   Dopočul som sa, že tento rok budete ťahať optický kábel v Prešove na ulici Pod Táborom. Chcem sa opýtať, v ktorom mesiaci je plánovaný začiatok realizácie? Ak potrebujete číslo domu tak napr. číslo 16.
   Ďakujem
  • Od KVLSVK
   Dobrý deň. Chcem sa opýtať či vieme zistiť kedy bude v meste Spišské Podhradie psč:05304 plne zriadený optický internet. Ako viem okolité dediny už postupne do optiky boli zapojené a toho roku údajne by mal biť optický internet zriadený aj v našom meste. Mali by biť potiahnuté optické káble po stĺpoch. Pýtam sa z dôvodu toho že my prišlo upozornenie na ukončenie viazanosti terajšieho internetu od Telekomu. Je možnosť prejsť na vyšší program ako mám teraz ale ponuka je na VDSL 40Mb za 15.90eur pritom optika je v rovnakej cene ale s rýchlosťou 250Mb. Nerád by som podpísal zmluvu a zistil že ak by som mesiac, dva počkal mohol som mať rýchlejší internet za rovnakú cenu.