Otázka

• 0

Dobrý večer chcel by som sa opýtať ako to pokračuje s výstavbou optiky v dedinách hencovce kladzany kučín 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

výstavba prebehne v termíne nad 100 dní, v tomto prípade predpokladám, že to bude hotové až niekedy okolo júla - augusta. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A kedy budem môcť tu optiku už riadne pouzivat

predpokladám že hneď po ukončení výstavby

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od plzen561202
      Prosím o vyjadrenie, či sa plánuje zriadenie optického pripojenia na Šváboch na ulici Kamencovej. Doposiaľ mám od T-com metalickou linku na internet s routerom na pevnou linku, Magio televíziu a Magio Go. Teraz tu začína s pripojením optiky firma Condornet. Nie je škoda sa dať predstihnúť ?  Nechcem prísť o Vaše služby. Ďakujem za včasnú odpoveď.
    • Od lmolnar
      Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či plánujete zriadiť optický internet na Topoľovej ulici v Dunajskej Strede? Kedď áno, tak asi kedy?
      Ďakujem
      L.Molnár
    • Od frantisek.odelga
      Zdravím, potreboval by som na Vaše stĺpy nahodiť svoje optické vlákno, da sa to? Ak áno aké sú podmienky, resp. Na koho sa mám obrátiť??? Vďaka za info 
    • Od mihokmet92
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy bude možná inštalácia optického internetu na adrese A. Svianteka 11, Bardejov? Ďakujem
    • Od jurgova.lenka
      Dobrý deň,
      ešte v novembri som bola z pobočky Telekomu kontaktovaná, že sa podarilo vybaviť pre moju domácnosť pripojenie na optickú sieť internetu a čaká sa na prípravu zmluvy. Keďže sa nič nedialo, v decembri som navštívila pobočku Telekomu, kde je problém, vraj sa stále pripravujú zmluvy, že to stále sledujú a hneď mi budú volať. Musím podotknúť, že kočky na pobočke v Čadci sú fakt milé, ústretové a šikovné. Napriek tomu, že už je apríl 2021, dodnes ma nik nekontaktoval a ani optiku stále nemám. Doma využívame na wifi pripojenie 3ks mobilov, aj Irobot roomba, televízor aj notebook a skutočne aktuálne pripojenie už nestíha, napriek tomu, že si platím nemalé peniaze za internet.
      Týmto žiadam o uvedenie termínu, dokedy budem mať sprístupnenú optickú sieť, nakoľko som bola priamo od Vás kontaktovaná, že zmluvy sa pripravujú.
      S pozdravom
      Mgr. Lenka Jurgová
    • Od Martin2009
      Zdravím, viete mi preverit ci v blizkej dobe bude mozny opticky internet ? 
      Dakujem