Optika - Borský Mikuláš

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je v pláne budovanie optickej siete aj v tejto obci, pripadne približný termín kedy je výstavba naplánovaná. Borský Mikuláš  908 77  ulica Na Vŕšku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

je tam nové VDSL, optika nie je plánovaná.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Počul som že plánujete dať optický internet do chatárskej oblasti v Nižnom Klátove. Zaujímalo by ma že či by sa tá optika dala dať aj trošku ďalej než plánujete pretože my bývame cca 300 metrov od tadiaľ a ešte okolo nás je veľa ľudí čo by chcelo internet tiež. (Bývam v okolí Chaty Klatovianky) Ďakujem vopred za odpoveď.

• Od Froster
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať, či sa niekedy neuvažuje o vybudovaní optickej siete v Dúbravke na uliciach Bezeková, Tavaríkova osada, Záhradkárka. Čo som pozeral mapu dostupnosti, tak sme jedna z mála oblastí v mestskej časti Dúbravka, ktorá stále nie je pokrytá. Bývam tu už 14 rokov a je veľmi smutné vidieť, že sa za ten čas takmer nič v tejto veci nepohlo. Pritom táto štvrť sa stále rozrastá, takže perspektíva tu určite je. O to horšie že približne 200m od nás sa nachádzajú paneláky, kde optika natiahnutá je. Internet na metalike je na rok 2021 proste na smiech.
      Skúsim sa spýtať inak. Dočkám sa v priebehu nasledujúcich 10 rokov nejakej zmeny?
      Ďakujem pekne za akúkoľvek odpoveď.
    • Od IvanPagac
      Dobry den, 
      v Rovinke sa robi optika od telekomu, uz je v niektorych uliciach potahana, kable vsak nie su este natiahnute v domoch/bytoch. 
      Pisal som na telekom, kedy tak planuju spravit, a bolo mi odpisane, ze sa v mojej lokalite neplanuje ziadny internet, co ma celkom pobavilo.
      Rad by som sa ale spytal kedy sa zacne s tahanim kabklov do bytov/domov v Rovinke
      Dakujem
      Pagac
    • Od wizard33
      Dobry den,
      viac ako pred rokom sa polozila optika v Trencine na ulici Na Kameni a vsetky radove aj rodinne domy maju moznost sa pripojit ale bytovy dom cislo 1765/2,4,6,8 stale nie. Je nejaky predpoklad kedy by tak mohlo nastat? Pripadne vedia to nejako ovplyvnit najomcovia bytoveho domu?
      Dakujem za odpoved
    • Od Mino9233
      Dobrý deň chcem sa spýtať kedy bude optika na Zobori celé územie pokryté aby sa dalo pripadne pripojenie lebo jedno územie je že ledva tam ide DSL a potom zrazu nejde a jedine pripojenie je tam vzdušné 
    • Od franci012
      Dobrý deň prajem
      Tento rok na jar mala byť realizovaná výstavba optickej siete v obci Voderady no zatiaľ sa nedeje nič. Písal som aj na obecný úrad a oni mi odpísali že sa mám informovať u vás nakoľko oni vedia že mala byť realizovaná ale nevedia prečo sa nezačala výstavba.
      ďakujem pekne za odpoveď