Optika - Borský Mikuláš

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je v pláne budovanie optickej siete aj v tejto obci, pripadne približný termín kedy je výstavba naplánovaná. Borský Mikuláš  908 77  ulica Na Vŕšku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

je tam nové VDSL, optika nie je plánovaná.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pcrescue
      Dobrý deň, vedel by volakto pomoct?
      na mojom lokalite kazdom domacnost už má dostupné optického internetu, len aku rád nasa adrese nie.
      komu by som mal obrátit aby pridali aj nasu adresu? Žihárec 376
      Za pomoc Dakujem!!!

• Od martin.vajcovec1
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať kedy by malo byt dostupne optické pripojenie v lokalite Teplička nad Váhom, na adrese Fatranská 828/49
      Ďakujem.
    • Od pcrescue
      Dobrý deň, vedel by volakto pomoct?
      na mojom lokalite kazdom domacnost už má dostupné optického internetu, len aku rád nasa adrese nie.
      komu by som mal obrátit aby pridali aj nasu adresu?
      Za pomoc Dakujem!!!

• Od jozef77965
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa opýtať, kedy sa vo Veľkom Ďure bude môcť pripojiť na optický kábel?
      Jozef Marko
    • Od VMKostolansky
      Dpbrý deň,
      v našej obci budú robiť prípojky na otickú sieť. Chcel som sa spýtať ako je to s viacerými prípojakmi na jednu adresu. Prišlo nám len jedno tlačivo na vyplnenie o tom kde chceme mať umiestnenú prípojku, aj keď na našej adrese sú registrované 2 služby. Stačí napísať do "Poznámky", že žiadame o zhotovenie dvoch prípojok alebo treba odovzdať na obecný úrad dve tieto tlačivá? 
      Ďakujem za opdovede.
    • Od milan137
      Dobrý deň, chcem sa spýtať, či výhľadovo (a kedy) plánujete spojazdniť optický internet v Banskej Bystrici na Pršianskej terase - konkrétne na Opálovej ulici. Na mojej parcele máte kábel, v lete ste mi tam robili výkop, ale internet podľa vášho hotlinku mať nebudem. Je tam už veľa domov i bytoviek a rýchlo pribúdajú ďalšie - nie je to pre vás zaujímavý obchod?