Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je v pláne budovanie optickej siete aj v tejto obci, pripadne približný termín kedy je výstavba naplánovaná. Presnejšie ulica Rudavná 1214, 908 73 Veľké Leváre. Ďakujem pekne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika na tejto adrese nie je plánovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ako sa to tu bude riešiť v budúcnosti? Bude aspoň dodatočne zrýchlenie rýchlosti na našej adrese ? 15/1 v dnešnej dobe je výsmech :) @Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ako sa to tu bude riešiť v budúcnosti? Bude aspoň dodatočne zrýchlenie rýchlosti na našej adrese ? 15/1 v dnešnej dobe je výsmech :) @Mirko

To Vám neviem potvrdiť ani vyvrátiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od franci012
      Dobrý deň prajem
      Tento rok na jar mala byť realizovaná výstavba optickej siete v obci Voderady no zatiaľ sa nedeje nič. Písal som aj na obecný úrad a oni mi odpísali že sa mám informovať u vás nakoľko oni vedia že mala byť realizovaná ale nevedia prečo sa nezačala výstavba.
      ďakujem pekne za odpoveď
    • Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať že či je možne dostať od telekomu nový router pre internet vzduchom. Jeden môj známy čo býva blízko mňa má tiež internet vzduchom a on dostal aj anténku ktorú si dal na strechu aby mal lepší signál zaťiaľ čo ja mám 1 paličku na routery. Zaujíma ma to pretože mám sťahovanie iba 1MB/s a ping mi skáče niekedy aj na 1000. (pred mesiacom to ešte nerobilo). Ďakujem vopred za odpoveď.
    • Od Christian_05
      Dobrý deň,
      ešte minulý mesiac telekom plánoval zaviesť optiku na ulici Podzámska, Sereď. Po aktualizácii mapy sa nechystá žiadne nové pokrytie
      optikou na spomenutej ulici do 100 dní. Znamená to, že nás odložili na budúci rok, kedže mimo letného obdobia optiku neinštalujú?
      Okrem Podzámskej bola v pláne aj Stromová ulica. Obidve vypadli.

• Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW
    • Od Martingzd
      Zdravím, začiatkom roka sa na našej ulici mala konečne začať robiť optika ale nezačala sa. Nedávno som sa dozvedel že Stavevné práce mali byť začate v májí a už je Jún.Vedel by mi niekto povedať kedy konečne k nám optiku dorobia???