Otázka

• 0

Dobrý deň,

od telekomu nemám paušál, stále používam formu kreditu. Dnes mi volala príbuzná, ktorá žije na Slovensku, používa slovenské telefónne číslo. Volajúca bola ona, ja som bola tá ktorá stlačila krásne zelené tlačítko a prijala hovor. Hovor trval 1 min. 50s. Čo by ma zaujímalo je ako je možné, že mne strhne kredit za hovor, ktorý som od nej prijala.

Nie nemala som zapnuté dáta, ani mi ich nezožrala žiadna aplikácia!

Takže podľa akého cenníka strháte prijatý hovor ???  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ak si na Slovensku a bol Ti stiahnutý kredit, napíš si podnet cez tento link: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

ak si v zahraničí stačí pozrieť do Cenníka B, tam sa v niektorých krajinách platí aj za prichádzajúci hovor.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Este priama odpoved na poslednu otazku v kontexte co @folky pise: Podla akeho cennika? Podla roamingoveho (mimo EU).

Princip roamingoveho cennika je jednoduchy: Ak vola slovenske cislo na ine slovenske cislo prihlasene u operatora napr. v Argentine, tak volajuci zaplati hovor Sovensko->Slovensko (nema preco vseobecne vediet ze vytocene cislo nieje na Slovensku). A hovor Slovensko->Argentina zaplati volany.

Editoval/-a Jano
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prepáčte, slovenské číslo zakúpené na Slovensku  (zakupené aj v Telekome) volajúce zo Slovenska druhému slovenskému číslu zakúpenému na Slovensku u (taktiež Telekom), ktoré sa nachádza na Slovensku.  Obe sa nachádzajúce na Slovensku

Zjednodušene dve slovenské čísla, ktoré si kupili ešte aj v tom istom meste dve slovenské  simkarty so službami Telekomu volajúce obe v danom čase  zo Slovenska, z miest vzdialených od seba 23 km.  Chápem, princíp spoplatnenia volaní v prípade, ak sa osoba nachádza mimo SR resp. mimo EU.  Ale v tomto prípade sa nejedná o tento prípad. (v prípade špekulovania sa nenachádzam v blízkosti hraníc s iným štátom :D)

V prvej odpovedi, ďakujem skúsim napísať tam. Práve zistujem, že nie som jedina, ktorej sa tento prípad stal, takže sa nás možno nazbiera viac.

Za odpovede ďakujem, pekný deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde