Optický internet - Lehnice

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať ako je to s pripojením na optickú sieť v prípade že rodinný dom je vo výstavbe. Jedná sa o Lehnice, časť Malý Lég. Dá sa nejako dopredu overiť dostupnosť služieb? Pozeral som iba dom, ktorý je oproti cez ulicu a tam sú služby dostupné.

Zároveň sa chcem spýtať ako je to s prípravou na pripojenie. Stačí natiahnuť chráničku na kábel z domu k plotu?

Ďakujem vopred za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

pošlite mi do správy číslo parcely.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ViduzZz
      Zdravim, ma niekto skusenosti s nastavenim ubiquiti zariadeni tak, aby fungovala po jednom kabli aj TV aj internet?
      Momentalne mam od telekomu iba ONT, ale planujem kupit Unifi APcka, switche a UDM-Pro.
      Viem, ze kedysi mali TV riesenu cez VLAN, je to tak stale?
    • Od jozef77965
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa opýtať, kedy sa vo Veľkom Ďure bude môcť pripojiť na optický kábel?
      Jozef Marko
    • Od richard345
      Zdravím, plánuje sa optika v obci Seč, okres Prievidza? Ďakujem 
    • Od VMKostolansky
      Dpbrý deň,
      v našej obci budú robiť prípojky na otickú sieť. Chcel som sa spýtať ako je to s viacerými prípojakmi na jednu adresu. Prišlo nám len jedno tlačivo na vyplnenie o tom kde chceme mať umiestnenú prípojku, aj keď na našej adrese sú registrované 2 služby. Stačí napísať do "Poznámky", že žiadame o zhotovenie dvoch prípojok alebo treba odovzdať na obecný úrad dve tieto tlačivá? 
      Ďakujem za opdovede.
    • Od milan137
      Dobrý deň, chcem sa spýtať, či výhľadovo (a kedy) plánujete spojazdniť optický internet v Banskej Bystrici na Pršianskej terase - konkrétne na Opálovej ulici. Na mojej parcele máte kábel, v lete ste mi tam robili výkop, ale internet podľa vášho hotlinku mať nebudem. Je tam už veľa domov i bytoviek a rýchlo pribúdajú ďalšie - nie je to pre vás zaujímavý obchod?

• Od pepeter
      Vasa externa firma u nas robi prieskum  ci je zaujem o optiku. Vsetci v mojom okoli s tym suhlasili. Ako dlho budeme cakat na pripojenie kym to bude realita. Dakujem za odpoved.