Optický internet - Lehnice

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať ako je to s pripojením na optickú sieť v prípade že rodinný dom je vo výstavbe. Jedná sa o Lehnice, časť Malý Lég. Dá sa nejako dopredu overiť dostupnosť služieb? Pozeral som iba dom, ktorý je oproti cez ulicu a tam sú služby dostupné.

Zároveň sa chcem spýtať ako je to s prípravou na pripojenie. Stačí natiahnuť chráničku na kábel z domu k plotu?

Ďakujem vopred za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

pošlite mi do správy číslo parcely.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinbxddddd
      Dobrý deň,
      rád by som vedel konkrétny termín(ak je nejaky)  kedy bude na adrese: Hanzlíkovská 93 optický internet 
      ďakujem predom za odpoveď
    • Od dusanlunicek
      Dobry den, na optiku v Chorvatskom Grobe, Male Vinice mate uz naplanovanu realizaciu?
      dakujem
      dusan
    • Od VeeN
      dobrý deň, v obci sa robia výkopové práce, ukladá sa optický kábel a všetko je ukončené blízko plotu veĺkou slučkou kábla.
      ako sa bude pokračovať daľej, už so samotným pripojením od vyvedenej optickej linky pred plotom do domácnosti ?
      ide mi hlavne o technické prevedenie, neplánujem rozbíjať betónový podstieň ani chodníky a schodište, je možné od plotu viesť optiku po stĺpe elektrického vedenia (stoj9 pre plotom) a tam vzduchom na balkón , prípadne strechu {na poschodie) ?
      ďakujem za radu/info  VeeN
    • Od richardmartinovic82
      Dobry den chcel by som sa spytat kedy bude dostupna optika v bohuniciach na Novej ulici,pretoze VDSL je pomale 
    • Od peter.becik
      Dobrý deň,
      kedy, prosím, začne realizácia výstavby optického internetu FTTH v obci Turie? Projekt je schválený už od februára 2021....
      Ďakujem
    • Od Tobias234
      Dobry den mam problem s internetom od piatku 2.7.2021 mi nejde internet jedna sa o magio internet vzduchom kedykolvek zapnem twitch a chcem si pozriet stream alebo youtube v 720p60fps tak to stale seka mam aj ethernet kabel v pc a stale to seka hram aj hry s kamaratmi a nemozem lebo mi stale seka internet restartoval som 100 krat stale seka ked zapnem nejake video alebo stream seka to aj v 360p prosim o odpoved