zrusenie magenta 1

Otázka

• 0

dobry den

potreboval by som zrusit skupinu magenta 1.omylom bola vytvorena..som administrator ale nikde nemozem najst zrusenie skupiny..dakujem za pomoc

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Na administracnom webe uuplne dole.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hneď na úvodnej stránke dolu, viď obrázok

ZK.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od eduardvarga1
      zdravim, mam od Telekomu Magio Optiku.  Prida ma niekto do Magenta1 skupiny?
      (Bolo by to vyhodne pre oboch. Mne by dali vyssiu rychlost, k mobilnym sluzbam by Vam dali viac dat..)
      Kontakt:  edwardo@post.sk
    • Od evasmutna19
      dobryden mame skupinu magenta 1 v ktorej je zatial pausal T ideal 21(ten je mojej kamaratky,ktora ma pevny net od ineho operatora ) a ja mam  doma opticky internet a pocula som ze po novom ked ste v magenta 1 budete mat rychlejsi internet tak sa chcem spytat ako tam pridam moj internet do tej skupiny ak v telekome nemam cislo,staci mi kupit preplatenku na moje rodne cislo a potom to pridat do skupiny?
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od tomasdobrotka
      Dobrý deň, 
      viete mi poradiť, akým spôsobom "vypnem"/zruším súhlas/ne-súhlas, aby som nedostával SMS od "Telekom 4U"?.
      Je to obtažujúce. Žiadne SMS Telekom4U som nežiadal, nechcem aby mi boli zasielané.
      Ďakujem za TIP.
    • Od kircak
      Zdravím. Ako mozem zrušiť darovanie dát?