zrusenie magenta 1

Otázka

• 0

dobry den

potreboval by som zrusit skupinu magenta 1.omylom bola vytvorena..som administrator ale nikde nemozem najst zrusenie skupiny..dakujem za pomoc

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Na administracnom webe uuplne dole.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hneď na úvodnej stránke dolu, viď obrázok

ZK.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od krokodyl
      Ahojte, hľadám niekoho do skupiny kto ma aj pevné služby. Prípade záujmu mi napíšte správu  dik   
    • Od masertibor
      Dobrý deň, 

Chcel  by som zrušiť používanie služby HBO Go, nakoľko ju nevyužívam, a vo faktúre sa mi objavuje položka 4,6 Eur/mesačne. Prosím o zrušenie služby v rámci balíčku mojich služieb.
      Ďakujem a prajem pekný deň.
      S pozdravom 

Tibor Cehlárik 
    • Od Zvoncek123456
      Dobrý deň, chcem si založiť novú skupinu s priateľom a využiť, tak akciu dáta navyše, no potrebovala by som pridať niekoho kto má internet, TV alebo pevnú linku..?!  Našiel by sa niekto taký.. Ďakujem
    • Od Kasperovics
      Dobry den, mam magio go na 7  dni zadarmo, chcem sa opytat ci po 7  dnoch sa to samo vypne alebo mi zo sim stiahne poplatok? Nemam cislo od t mobilu. 
    • Od BRANOK
      Zdravim, ked zrusim skupinu, nasledne vytvorim novu s novym spravcom, mozem pouzit rovnaky nazov skupiny, ktory som mal predtym ?
    • Od Marian Relovsky
      Neplánuje náhodou Telekom zaradiť do magenta 1 aj produkty juro bolo by to super keďže tieto služby ponúkate vo vasej sieti?