Opticky internet SNV - Ferčekovce

Otázka

• 0

Dobry deň, chcel by som sa opytat na kedy sa plánuje zavedenie optického internetu na adresu Považská 872/11

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Spišská nová ves dopĺňam 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od franci012
      Dobrý deň prajem
      Tento rok na jar mala byť realizovaná výstavba optickej siete v obci Voderady no zatiaľ sa nedeje nič. Písal som aj na obecný úrad a oni mi odpísali že sa mám informovať u vás nakoľko oni vedia že mala byť realizovaná ale nevedia prečo sa nezačala výstavba.
      ďakujem pekne za odpoveď
    • Od Lucka
      Ahojte
      po mimoriadne úspešnom roku 2020 s viac ako 120-tisíc novými prípojkami pokračuje Telekom v nasadzovaní optiky do nových lokalít aj v roku 2021. Budovanie s novými lokalitami do desiatok tisíc nových domácností prebiehalo dokonca aj počas oboch veľkých vĺn pandémie.
      Za posledné týždne a mesiace sme priniesli optickú sieť napríklad do týchto lokalít: Bajany, Borčice, Čaňa, Dargov, Hrabovec nad Laborcom, Jablonec (okr. Pezinok), Jablonov (okr. Levoča), Kočovce, Kováčová, Nižný Kručov, Plešivec, Radvaň nad Laborcom, Somotor, Stupné, Telince, Teriakovce, Trsťany, Volica, Závadka (okr. Michalovce). Optika pribúda priebežne aj v ďalších lokalitách.
      Slovak Telekom dosiahol s pokrývaním vlastnou optickou sieťou hranicu 790-tisíc domácností na Slovensku a bude v jej výstavbe pokračovať aj v ďalších mesiacoch.
      Nájde sa tu niekto z týchto "najnovších" lokalít? Podeľte sa o svoje skúsenosti s internetom od Telekomu
      prajem príjemný deň
      Lucka 
    • Od Miroslav Burdych
      Dobrý deň,
      prosím o preverenie štádia projektu optického internetu v lokalte Bratislava, Devínska Nová Ves, Pieskovcová ulica.
      Pred rokom ste poskytli informáciu, že sa rieši projektová dokumentácia vo vlákne https://forum.telekom.sk/topic/21417/#comment-58096
      Aký je aktuálny stav? 
      kedy bude realizovaný vysokorýchlostný internet aj vtejto časti Devínskej Novej Vsi?  

S pozdravom
      Miroslav Burdych
    • Od Mino150
      Dobrý deň,

u nás pravdepodobne na celom sídlisku vybudovali optický internet a zaujímalo by ma odkedy sa bude dať naň pripojiť. A tiež by som chcel vedieť rýchlosť optiky, či to bude Magio internet L (RÝCHLOSŤ 250/25 Mb/s) alebo aj Magio internet XL (RÝCHLOSŤ 600/60 Mb/s). Ide o adresu Rajec, Jabloňová 194/2. Ďakujem za odpoveď.

• Od fero1278
      Plánujete v obci Bobrovec optický internet?

• Od Rafajrma78
      Dobry den,
      chcel by som sa opytat, kde by som zistil v akom stave je moja ziadost o pripojenie vchodu bytoveho domu na rozvody optickeho internetu.
      Volal som na zakaznicku linku, tam sa nedokazali dopracovat k ziadosti nakolko ta nieje vedena na moje meno, ale na oznacenie vchodu. V kamennej predajni, kde som ziadost podaval mi veduca nedokaze dat info v akom stave je moja ziadast. Vraj ju, len zasle na nejaku mailovu adresu a viac nevie. Mame vraj cakat. Ale do kedy? Az ubehne rok? Toto som od nemeckej spolocnosti v 21. storoci neocakaval.
      Za info vopred dakujem.