MAGIO GO - ZADARMO

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ak máte zriadenú službu Magio TV, alebo SAT tak máš nárok aj na bezplatnú službu Magio Go, pozri na faktúre či ju tam máš uvedenú. Ak nie tak zavolaj na linku 0800 123 456 a zriadia Ti to, prípadne im môžeš napísať aj cez chat na stránke Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň dostal som Magio go benefit zadarmo a nerada aktivovať ako ďalej ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mino9233
      Dobrý deň mám v televízore Samsung Magio Go a nejaká rada alebo pomoc kde viem prepnúť jazyk audia lebo napríklad keď pozerám formulu chcem slovenský dabing alebo audio a stále mi to dáva po česky a na mobile sa mi to ľahko dá prepnúť len na televízori to nevidím nikde nejaké riešenie alebo návod kde by som to mohol vedieť prepnúť??? 
    • Od suxar76
      Dobry den, chcem sa opytat, preco je vysielanie cez Magio go oneskorene oproti realnemu casu o cca 2-3 minuty?
      Da sa to nejako zosynchronizovat?
      Pozereram to na Android TV.
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov? 
    • Od tyler91
      Zdravím, ak máme Magio GO zadarmo k Magiu na pevnej sieti je tam podmienka, že môžem sledovať na 1 zariadení súčasne. Moja otázka je však, ak chcem pozerať na inom zariadení musím to pôvodné zmazať a nové zaregistrovať ? alebo sa to registruje/odhlasuje automaticky ?
    • Od vhxsoft
      16.3 som zaplatil Magio Go..
      Nejde mi