Packet loss

Otázka

• 1

Ahojte, v poslednych dnoch mam zase problem s vysokyu stratou packetou pri online hrach do 50%. Tento problem som uz mal, riesilo sa to sa taktiez tu na fore a mam to zase. Som jediny komu to robi alebo je nas viac?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Ahojte, v poslednych dnoch mam zase problem s vysokyu stratou packetou pri online hrach do 50%. Tento problem som uz mal, riesilo sa to sa taktiez tu na fore a mam to zase. Som jediny komu to robi alebo je nas viac?

Tak určite nie si sám. Ja mám tak isto packet loss ale mám ADSL a ten ich ADB Sercomm router, takže tak no nič iné som nečakal. Mne tak isto dvíha ping z 80 na 600 niekedy. Ak máš od Telekomu router tak určite by som si kupil radšej vlastný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som takýto problém už raz riešil. Už si nepamätám príčinu. Ale z technického oddelenia mi napichli router a nejaký dlhší čas sledovali ICMP. Ešte došiel technik a napichol mi na optiku nejaký modul, ktorý dokázal vyhľadať na milimeter presne poškodenie optického vlákna. Najhoršie na tom bolo, že to bolo vidno na televízii, kde som mal výpadky a pixelizoval mi obraz. Tu na fóre sa to nevyrieši. Treba im zavolať a dohodnúť sa s nimi na postupe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak je poskodene opticke vlakno tak to proste nepojde. Packetloss v 99% vytvori zariadenie na ktore je optika pripajana. Jeho pretazenie popripade dlho nerestartovane atd. 

Skontroluj si ci packetloss nie je v domacej sieti, potom aspon vies argumentovat na technickej linke ze tvoja strana je skontrolovana a OK. Nenechaj sa odbit, pytaj si navstevu technika atd. Ak je tato chyba niekde na strane telekomu je dost pravdepodobne ze nieco podobne zaziva aj iny uzivatel z tvojho okolia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar