Otázka

• 0

Mám optický router hg8145v5 a mám zakúpený L  plán (250 Mbit). Router mám na prízemí a PC mám na druhom poschodí kde mám len rýchlosť 5-25mbit cez wifi adaptér. Je problém v routery alebo niečo iné? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Mám optický router hg8145v5 a mám zakúpený L  plán (250 Mbit). Router mám na prízemí a PC mám na druhom poschodí kde mám len rýchlosť 5-25mbit cez wifi adaptér. Je problém v routery alebo niečo iné? 

Ahoj @Kexotv, je to sposobene danym routrom. Nejde ani tak o chybu ale "kvalitu" zariadenia a jeho wifi. Bezne tieto routre dosahuju max 60Mbps. Je lepsie ak si zan pripojit tvoje vlastne zariadenie. Napriklad TP-Link, Ubiquiti alebo ak si skusenejsi tak odporucam Mikrotik. Tieto routre dokazu preniest vyssie rychlosti, hlavne vdaka 5GHz wifi :) 

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ďakujem za odpoveď, určite vyskúšam

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať že či je možne dostať od telekomu nový router pre internet vzduchom. Jeden môj známy čo býva blízko mňa má tiež internet vzduchom a on dostal aj anténku ktorú si dal na strechu aby mal lepší signál zaťiaľ čo ja mám 1 paličku na routery. Zaujíma ma to pretože mám sťahovanie iba 1MB/s a ping mi skáče niekedy aj na 1000. (pred mesiacom to ešte nerobilo). Ďakujem vopred za odpoveď.
    • Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW
    • Od Katarina60
      Dobry den,
      Mam problem pripojit stolny PC s Linuxom k Wifi.
      Pripojenie toho isteho PC kablom k rouru funguje.
      Pripojenie ineho PC (Windows) k routru funguje - aj kabel, aj wifi.
      Pripojenie mobilov cez Wifi tiez funguje.
      S pocitacom nie je problem > ak si vytvoriim hotspot na mobile (iny operator), pocitac s linuxom sa bez problemov pripoji.
      Nejake rady?
      K
    • Od juraj.svatik
      Dobry den
      Na niektorych zariadeniach mam problem s pripojenim na wifi. Pracovne notbuky nam funguju bez problemov, ale ked chceme pripojit mobily tak niekedy funguju a niekedy ukazuje hlasku "Couldn't authenticate connection" , mobily sa niekedy pripoja oba naraz, niekedy len jeden a niekedy ani jeden a wifi je vzdy viditelna na kazdom zariadeni. Existuje na tento problem nejake riesenie?
      Dakujem za pomoc
    • Od romantn
      Dobrý den,
      chtěl bych se zeptat, zda se plánuje výstavba optické sítě v Trenčíně ulice Nad tehelnou nebo Pod Brezinou
      Bohužel v této lokalitě je jen staré ADSL.

Děkuji za odpověd.
      Roman Maláč
    • Od Boris.Michal
      Dobrý deň prajem
      Prosím Vás koľko zvyčajne trvá dní keď si chcem od vás dať Magio tv +internet ? 
      Myslim od objednávky po zapojenie.
      Jedná sa o mesto Nová Dubnica.
      Dostupnosť tu je overená.

Ďakujem za odpoveď
      Boris Michal