TP Link VR300 a VDSL

Otázka

• 0

ahoj,planujem kúpu TP Link VR300 na VDSL,tak sa chcem opýtať,ci bude fungovať? dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj,planujem kúpu TP Link VR300 na VDSL,tak sa chcem opýtať,ci bude fungovať? dakujem

samozrejme ze bude

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj,ja som dnes kupil ten istý VR 300 a nejde toooooo.bol som v nastaveniach a nič ukazuje že je všetko pripojené,len internet nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zadaval si pppoe udaje ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Konečne som sa rozhýbal, Telekomu som vrátil ich obyč router a kúpil si TP LINK VR300.

Nový router funguje perfektne, má silný wifi signál, oproti telekomáckemu routru 3x silnejsi.

5Ghz funguje bez problému.

Nastavenie jednoduché.

Odporúčam.

Editoval/-a jarro

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tomec27
      Ahojtepotreboval by som poradit vo spravnom vybere wifi routra. Zatial mam 2 mozne modely a to Asus TUF-AX5400 a TP-Link Archer AX73. Router bude zapojeny za modemom od Telekomu ,Rychlost bude 700/140Mb/s. 
      Ktory by bol vhodnejsi , pripadne aky je spolahlivejsi? 
      Alebo co by ste doporucili do 150€. Dakujem velmi pekne za odpoved 
    • Od voloda1981
      Dobrý deň zaplatil som si prémiový router,mal by mať 5ghz wi-fi bol mi dodaný technikom Huawei hg8145v5 kde funguje iba 2,4ghz wi-fi mám nárok na výmenu routra.Dakujem za odpoveď
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem
    • Od Mohinder
      Ahojte, 
      Prosím Vas potrebujem rozšíriť internet do záhrady. 
      Mam router od telekomu ZTE a dve antény TP link CPE 210. Prvú som nastavil ako access point podľa manuálu a nastavil ip adresu 192.168.1.254 a pripojil cez LAN ale keď sa pripojim na Wi-Fi K anténe neprideli mi ip adresu a wifi z antény je offline. Router má ip 192.168.1.1. Treba  niečo ešte nastaviť na ZTE routry alebo niečo? 
      Ďakujem. 
    • Od Lukas.pomajbo13
      Dobry deň , chcem sa spýtať mám optický internet balík XL a sagemcom ,kedže tento modem bude v skrini, chcem kupiť lepsí router aby mi pokryl 4i byt, myslíte že tento Asus RT-AX89X bude dobrá voľba alebo niečo iného lacnejšieho? čo by ste mi odporučili ?  s pripojeným za sagemcom by nemal byť problem žiadny alebo ? 
    • Od Mato_Z
      Zdravím. Ako je to prosím s možnosťou použiť vlastné ONT/SFP modul pri Magio optickom internete (internet + IPTV + VoIP), teda priame zapojenie SC konektora do svojho vlastného zariadenia? Dočítal som sa rôzne informácie o blokovaní ONT na základe sériového čísla, nutnosti vždy použiť len zariadenie od Telekomu. Vie mi niekto prosím objasniť aký je aktuálny stav? V súčasnosti používam ONT v bridgi a PPPoE vytáčam na mojom Mikrotiku, kde mám mnoho špecifických nastavení, VPN sieť apod. IPTV a VoIP telefón (riešenie pevnej linky) sú pripojené cez ONT. Rád by som však zakúpil MikroTik RB4011iGS+RM https://mikrotik.com/product/rb4011igs_rm s SFP portom a vhodným GPON modulom. Problém je, že modul "GPON ONU module" https://mikrotik.com/product/SFPONU sa už nevyrába.     
      Takže otázky sú 2:
      Ako je to s vlastným ONT/SPF modulom z pohľadu Telekom? Napr. je možné cez support zaregistrovať svoje vlastné zariadenie podľa sériového čísla?
      Vie niekto prosím o použiteľnom a dostupnom GPON SPF module pre MikroTik RB4011iGS+RM?
      Vďaka.