Zosynchronizovanie času v routri

Otázka

• 0

Môžem poprosiť Telekom o zosynchronizovanie aktuálneho letného času vo svojich routrouch ? :) U mňa konkrétne to na Huawei HG1245H mešká o 1 hodinu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Toto je verejné fórum, takže tu ti žiaden pracovník Telekomu synchronizáciu nevykoná. Zavolaj na 0800 123 777 kde sa na to pozrú :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ale isto to tu od nich niekto číta a posunie to ďalej :) Nie je to nejaká požiadavka, ktorú treba riešiť individuálne :)

Editoval/-a tyler91

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Logicky keby si o to požiadal na technickej linke tak to vykonajú pre všetkých, ale ak si lenivý tam volať to povedz rovno. Nechcel som ťa nijak uraziť, ale za ten čas čo si napísal sem príspevok tak si mohol už dávno napísať na technickú podporu cez chat alebo tam zavolať.

Som si myslel, že člen čo tu má cez 100 príspevkov už hádam vie ako to tu funguje na fóre.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Robíš z komára somára...nejde o nič závažné...nie som lenivý, ale na technickej podpore je väčšinou čakačka a na chate boli takisto všetci obsadení, ale aj tak všeobecne čo sa dá, tak riešim to textovou komunikáciou...Navyše Telekomu vždy trvá, kým ten čas zosynchronizujú, to som si už všimol skôr...Minule sa tu na fóre riešila zlá kvalita obrazu Magia GO na desktope a vyriešilo sa to...

Editoval/-a tyler91

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak sa ti nechce volať, alebo čakať na chate tak môžeš poprípade priamo poslať mail: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

určite sa to vyrieši skôr než čakať kým si to tu niekto z Telekomu všimne a posunie to ďalej. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar