Nahrávací STB

Otázka

• 0

Využívam Magio tv na dvoch tv, a mám 2x stb bez nahrávania. Ak by som chcel jednu u nich vymeniť na box s podporu nahrávania, ktorý typ stb by som dostal? Snáď nie tie obrovské a staré?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

možné to je, ale nie veľmi pravdepodobné. 

Ak by došlo k doručeniu starého Magio boxu, myslím, že stačí nahlásiť poruchu a technik donesie jeden z novších typov.

Editoval/-a Mirko
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

My máme doma ešte starý Kiss X301, asi 12 rokov, stále ide bez jedinej poruchy, ale je veľký a má malý HDD
Je možné požiadať Telekom o výmenu za novší typ? alebo musím počkať, kým sa pokazí?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinrafaj1980
      Dobry den, 
      zakúpil som nedávno OLED TV LG 55C12, no magický ovládač LG nefunguje na ovládanie set top boxu Magio Box Tatung STB-3701.
      https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/magio-box-tatung-stb-3701
      Nevedia sa sprárovať. Ovládač ovláda a komunuikuje so všetkými ostatnými zariadeniami vrátane apple TV, yamaha AV receiveru, PS4, len nie s magio boxom.
      Pozná niekto riešenie?
      ďakujem
    • Od pecnik1981
      Dobrý deň.
      Chcem sa opýtať, či je chyba v boxe,a akým spôsobom odstraniť závadu.
      Pri pozeraní TC cez mágio box  cca raz  za dva dni box akokeby zamrzol, nereaguje na nič,ani na diaľkové ovládanie, a po chvili sa reštartuje.
      Treba zovolať na poruchy (aké číslo), alebo sa treba zastaviť na pobočke?  Za aký čas prebehne možná výmena?
    • Od Sofia17
      Dobrý deň, 
      odišiel nám m
      Magio box, ako by ste nám poradili riešiť túto situáciu.
    • Od eman2223
      Mám novu telku od LG OLED55CX. ( Model r. 2020
      Mam ho problem sparovat zo Setup Boxom z telecomu ( Motorola VIP2262ES )
      Na Starom LG islo vybrat Motorola VIP2262ES  tu len operator po vybere Slovak Telecom to krachne.  ( na telke vyskytol sa docasny problem, skuste neskor)
      Skusal som vybrat ineho operatora tam to nekrachne ( samozrejme to nejde
      Neviete poradit kde je problem

• Od lukas342
      Zdravím, zaobstaral som si tv LG Oled 55bx a magio tv s prijímačom Motorola VIP2262ES. Chcem sa spýtať, či sa niekomu podarilo spárovať magic ovládač od LG s týmto STB? Aby som ovládačom od tv mohol ovládať aj STB od Magia. Ďakujem.
    • Od rmichalko
      Chcem vratit SetTopBox Arris s nahravanim pocas viazanosti Magio TV L - pouzivam miesto neho MagioGo ku Magio TV z AndroidTV.
      Vraj sa STB vratit neda... Odporucanie je prejst na MagioGo sluzbu (samostatnu - nie tu k Magio TV), co ale stoji 2x viac.
      Naozaj sa STB neda vratit - musim zbytocne platit 3 Eura mesacne?