ADB Sercomm Speedport+ Port Forwarding

Otázka

• 0

Dobrý deň!
Pokúšam sa port forwardnúť Minecraft server. Server je už nastavený všetko len otvoriť port aby sa mohli napojiť aj ďalší ľudia zvonku.

No tak otvoril som stŕanku 192.168.1.1, prihlásil som sa a potom Settings ----> NAT ------> Port Mapping. Vložil som porty 25565 (defaultný MC port) TCP aj UDP. Dal som apply.

Otvoril som si port checker tool ale port 25565 je stále closed. Samozrejme pustil som to aj cez firewall.

Mám aj dyndns službu kvôli dynamickej IP adrese aby som stále nemusel meniť ak sa mi zmení IP.

Lenže môj router ukazuje svoju vlastnú IP adresu 100.105.xx.xx a počitač má tak isto svoju vlastnú pridelenú verejnú IP. Port forwarding tam ide vybrať iba z podkategórie Traffic coming from "Ethernet over ATM (100.105.xx.xx)" a nić viac. Potom ďalšia kategória je Traffic coming to a tam vyberem kam sa ľudia budú pripájať (teda na môj pc).

Tak prosím o nejakú dobrú radu či sa to dá aj bez statickej IP adresy.

Vopred Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW
    • Od danielfecko01
      Dobry den, je mozne pouzit router Sagemcom 5670 aj na inu optiku nez je od telekomu? Vdaka
    • Od digitalnet
      Dobrý deň, na VDSL chcem použiť vlastný router, ale kvôli pevnej linke musím zobrať aj modem od Telekomu. Tu som čítal, že ak má zákazník aj inú službu (pevnú linku) neplatí za nájom routra v režime bridge. Je to pravda? Dik.
    • Od petaatep
      Dobrý deň,
      chcela by som sa spýtať ohľadom neustáleho vypadávania WIFI v PC. Tento problém nastane v priemere štyrikrát za deň a WIFI prestane fungovať len v počítačoch, v mobiloch a tablete nie je žiadny problém. V nastaveniach pripojenia v počítačoch sa vždy ukáže "k zariadeniu sa nemožno pripojiť" a pomôže len úplne vypnúť a následne zapnúť router, ktorý ale nie vždy hneď naskočí a trvá to aj niekoľko desiatok minút. Na zákazníckej linke mi bolo opakovane povedané, že v mojej WIFI nie je žiadny problém a nemajú mi ako pomôcť, aj keď problém vo WIFI očividne je, keďže internet nefunguje vždy vo všetkých počítačoch v ten istý čas. Je, prosím, nejaká možnosť, ako problém vyriešiť?
      Za všetky odpovede Vám vopred veľmi ďakujem.
    • Od lucia.jaremkova.kosice
      Dobry večer, už 2x som podavala požiadavku o priradenie Huawei pristroja k ONT, nakoľko som si menila na rýchlejší internet. Ani doposiaľ mi nebola požiadavka vybavená a aj naďalej musím používať svoj wifi router. Vždy som bola spokojná s Vašimi službami ale toto je už cez. Baby na infolinke mi sľúbili že požuadavku zaslali a vybavi sa zvyčajne do 24 hodín, no už prešlo viac ako 48 hodín a znova sa nič neudialo. Takže aj infolinka aj online chat na technicku podporu mi klamal. Dúfam, ze mi to vybavite čím skôr lebo už ma nebaví za každým vypisovať a telwfonovať.
      Ďakujem
    • Od miska.tarabusova
      Mám problém s  wifi na notebooku HP. Na wifi ma pripojí, ale po chvíli internet prestane fungovať a počítač mi vypíše "žiadny prístup na internet". Potom sa musím odpojiť z wifi a znovu pripojiť, potom wifi ide, ale po chvíli mi znovu vypíše žiadny prístup na internet a takto je to vkuse dookola. Na ostatných zariadeniach wifi funguje bez problémov, ale zas ani môj notebook nemá problém s inými sieťami, len s touto. Mám router typ TP-LINK AC750. Prosím Vás viete mi dať nejaké rady? Je problém s routrom alebo s mojím počítačom? Pomohlo by kebyže vymením router?