Optický internet Hvozdnica

Otázka

• 0

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je niekedy v budúcnosti plánovaná optika u nás vo Hvozdnici, aktualny internet je hrozne pomalý, suseda má  cez anténu a má 140mbps zatial čo ja 10mbps od vás. Nechcel by som odchádzať. Mám u vás všetky služby, ale táto rýchlosť už nestačí. Preto sa pýtam či je niečo v pláne, alebo či mám prejsť inde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

v lokalite je nové VDSL, optika nie je plánovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mbachleda95
      Dobrý deň,
      mám v domácnosti Orange internet zazmluvnený na bývalého majiteľa tejto domácnosti. Tento internet chcem s bývalým majiteľom zrušiť a zazmluvniť sa v Telekome a pridať internet do skupiny Magenta 1. Nechcem mať dlhši výpadok internetu.
      Môžem vás poprosiť o ako by mal prebiehať postup tejto zmeny?
    • Od David galanta
      Dobrý deň
      Nemá niekto informáciu kedy bude dostupný optický internet na Železničiarksej ul. 107  Galanta (slúbený pred cca 1 rokom)  z konca oktobra 2020 Termin prešiel a nič sa neudialo. Ani niekoľko nasobná žiadosť o tel.kontakt už  neakceptujú.
      https://forum.telekom.sk/topic/22174/ Pôvodná téma tu
    • Od inDe_eD
      Dobry den,
      ja by som sa rad opytal, ci je v plane vystavba optickej siete v obci Pohranice. Vsimol som si, ze vo vedlajsej dedine - Dolne Obdokovce sa nejake kable uz tahaju.. Ak ano, treba niekde nahlasit, ze by som chcel pripojku aj ja?
      Dakujem za odpoved.
    • Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem