Otázka

• 0

Dobry večer, už 2x som podavala požiadavku o priradenie Huawei pristroja k ONT, nakoľko som si menila na rýchlejší internet. Ani doposiaľ mi nebola požiadavka vybavená a aj naďalej musím používať svoj wifi router. Vždy som bola spokojná s Vašimi službami ale toto je už cez. Baby na infolinke mi sľúbili že požuadavku zaslali a vybavi sa zvyčajne do 24 hodín, no už prešlo viac ako 48 hodín a znova sa nič neudialo. Takže aj infolinka aj online chat na technicku podporu mi klamal. Dúfam, ze mi to vybavite čím skôr lebo už ma nebaví za každým vypisovať a telwfonovať.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od normicek
      Dobrý den,
      víte někdo termín připojení optiky v Alžbetinom dvore, ul. Klinčeková? Chráničku už mám propojenou až do domu, čekám jen na zafouknutí optiky. Telekom slíbil do 30.4 pak do 30.5 a stále se nic neděje. Díky.
    • Od Jancerny777
      Budovanie optiky Lehota pod Vtacnikom? 
    • Od Martin_90
      Dobrý deň 
      Rád by som sa informoval kedy bude pokračovať kopanie optiky vo Hviezdoslavove časť záhrady . Poprípade aku ziadost treba zaslat aby bol internet zavedeny aj na našu ulicu . 
    • Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Počul som že plánujete dať optický internet do chatárskej oblasti v Nižnom Klátove. Zaujímalo by ma že či by sa tá optika dala dať aj trošku ďalej než plánujete pretože my bývame cca 300 metrov od tadiaľ a ešte okolo nás je veľa ľudí čo by chcelo internet tiež. (Bývam v okolí Chaty Klatovianky) Ďakujem vopred za odpoveď.

• Od Froster
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať, či sa niekedy neuvažuje o vybudovaní optickej siete v Dúbravke na uliciach Bezeková, Tavaríkova osada, Záhradkárka. Čo som pozeral mapu dostupnosti, tak sme jedna z mála oblastí v mestskej časti Dúbravka, ktorá stále nie je pokrytá. Bývam tu už 14 rokov a je veľmi smutné vidieť, že sa za ten čas takmer nič v tejto veci nepohlo. Pritom táto štvrť sa stále rozrastá, takže perspektíva tu určite je. O to horšie že približne 200m od nás sa nachádzajú paneláky, kde optika natiahnutá je. Internet na metalike je na rok 2021 proste na smiech.
      Skúsim sa spýtať inak. Dočkám sa v priebehu nasledujúcich 10 rokov nejakej zmeny?
      Ďakujem pekne za akúkoľvek odpoveď.
    • Od IvanPagac
      Dobry den, 
      v Rovinke sa robi optika od telekomu, uz je v niektorych uliciach potahana, kable vsak nie su este natiahnute v domoch/bytoch. 
      Pisal som na telekom, kedy tak planuju spravit, a bolo mi odpisane, ze sa v mojej lokalite neplanuje ziadny internet, co ma celkom pobavilo.
      Rad by som sa ale spytal kedy sa zacne s tahanim kabklov do bytov/domov v Rovinke
      Dakujem
      Pagac