Super akcia – slúchadlá Galaxy buds+ k Samsung Galaxy A52 5G zadarmo

Otázka

• 0

Ahojte,

Prinášam novinku, ktorou verím, že poteším nejedného fanúšika Samsungu. Pri objednaní do konca marca získate bluetooth slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ v hodnote 129 eur úplne zadarmo.  

Postup ako na to:

• Do 31.3.2021 (vrátane) si zakúpite Samsung Galaxy A52 5G (ďalej ako Prístroj) v Telekome
  • Na získanie bonusu je potrebné Prístroj registrovať najneskôr do 18.4.2021 (vrátane) prostredníctvom mobilnej aplikácie Samsung Members. Registrácie po tomto dátume nebudú možné a nevznikne tak nárok na získanie bonusu. Vyplníte osobné údaje, informácie o type  nového Galaxy, IMEI, dátum nákupu, fotku nákupného dokladu a vypísať, že ste telefón kúpili v Telekome :) 
  • Po kontrole vložených údajov a schválení kompletnej registrácie vám bude emailom zaslaná informácia o získaní nároku na bonus -  e-voucher vygenerovaním kupónu (kódu) v aplikácii Samsung Members na prístroji ktorý sa registroval do kampane. E-voucher je nutné vygenerovať do 4 dní od obdržania schvaľovacieho emailu inak nárok na bonus zaniká. E-voucher nie je možné získať prostredníctvom iných prístrojov ako prístroja ktorý bol registrovaný v kampani. clip_image001.pngE-voucher(unikátny kód) na uplatnenie bonusu môže zákazník po vygenerovaní využiť do 9.5.2021 v Samsung eshope na www.samsung.sk. Bonus bude bezplatne zaslaný na adresu zákazníka uvedenú v objednávke.

Dodatočné info:

• Na jednu registráciu zákazníka (jeden Samsung Account) je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového prístroja.
  • Aplikácia Samsung Members je predinštalovaná priamo v novom telefóne, ktorý si zakúpite. Stiahnuť sa dá v obchode Google Play. Pre správne fungovanie aplikácie je nutné založiť si Samsung Account.
  • Kompletné pravidlá získania bonusu nájde zákazník na webovej stránke : www.samsung.sk

Samsung A52 5G nájdete na našom eshope 

Ak niekto z vás akciu využije, budeme radi, ak sa pochválite fotkou alebo komentárom! 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať že ak som kupovala telefón online, tak ten doklad o kúpe, ktorý sa má predložiť v akcii bude vo fakture ďalší mesiac alebo ako to funguje? 

Za odpoveď ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, mám podobnú otázku, kupoval som nový Samsung A52 5G síce v predajni, ale neplatil som nič, Telefón mi bol doručený kuriérom bez akéhokoľvek dokladu/faktúry.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, plati to aj ked kupim telefon na pausal? Alebo musi byt v telekome zakupeny v hotovosti? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň ja by som sa tiež chcela opýtať či tá akcia sa vyťahuje aj na to keď mám telefón na paušál a ak áno . Kde získam doklad o tom že telefón mám od telekomu. 

Ďakujem za odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dokladom o kupe telefonu je samotna zmluva, ktora mimochodom obsahuje len typ zariadenia, ale nie konkretne IMEI. Napriek tomu som do registracneho formulara uploadol kompletnu zmluvu v pdf a cakam, ci to v Samsungu uznaju ...

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

@valentinabatovska @Peter Kovacik @Ania Angie v Telekome vám príde doklad priamo v nasledujúcej faktúre, alebo môžete odoslať dodatok k existujúcej zmluve, na základe ktorého ste si telefón kúpili :)

príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, plati to aj ked kupim telefon na pausal? Alebo musi byt v telekome zakupeny v hotovosti? Dakujem

@erino.sperka

akcia sa vzťahuje na paušály aj na kúpu v hotovosti :)

pekný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

@valentinabatovska @Peter Kovacik @Ania Angie v Telekome vám príde doklad priamo v nasledujúcej faktúre, alebo môžete odoslať dodatok k existujúcej zmluve, na základe ktorého ste si telefón kúpili :)

príjemný deň

Lucka 

Treba tam nahrať celú zmluvu lebo dátum kedy ste ju spravili je až na konci

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

25.3 potvrdenie prijatia registracie, dnes bola akceptovana a vygeneroval som si voucher. ✌

Screenshot_20210412-174418_Samsung Members.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peter Kovacik

veľmi ma Tvoj príspevok potešil. Verím, že budeš spokojný so svojím výberom aj s darčekom ;) 

krásny deň prajem

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Slúchadlá  mi dnes prišli  😊 veľmi sa teším.

Ďakujem 

20210420_133858.jpg

Editoval/-a Ania Angie
Fotka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ania Angie ahoj! 

Ďakujeme za super správu, tešíme sa s Tebou :)

krásny deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar