Optika Trenčín

Otázka

• 0

Dobrý deň, kedy sa plánuje budovať optické pripojenie v Trenčíne časť Noviny ?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

doplňte mi konkrétnu ulicu, mestská časť je totiž pre mňa široký pojem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedná sa o ulicu Jána Zemana ( 55 - 97 ).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedná sa o ulicu Jána Zemana ( 55 - 97 ).

Ďakujem, posielam na preverenie, po obdržaní odpovede Vám dám vedieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika nie je plánovaná, je tam nové VDSL. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od wizard33
      Dobry den,
      viac ako pred rokom sa polozila optika v Trencine na ulici Na Kameni a vsetky radove aj rodinne domy maju moznost sa pripojit ale bytovy dom cislo 1765/2,4,6,8 stale nie. Je nejaky predpoklad kedy by tak mohlo nastat? Pripadne vedia to nejako ovplyvnit najomcovia bytoveho domu?
      Dakujem za odpoved
    • Od Mino9233
      Dobrý deň chcem sa spýtať kedy bude optika na Zobori celé územie pokryté aby sa dalo pripadne pripojenie lebo jedno územie je že ledva tam ide DSL a potom zrazu nejde a jedine pripojenie je tam vzdušné 
    • Od franci012
      Dobrý deň prajem
      Tento rok na jar mala byť realizovaná výstavba optickej siete v obci Voderady no zatiaľ sa nedeje nič. Písal som aj na obecný úrad a oni mi odpísali že sa mám informovať u vás nakoľko oni vedia že mala byť realizovaná ale nevedia prečo sa nezačala výstavba.
      ďakujem pekne za odpoveď
    • Od Christian_05
      Dobrý deň,
      ešte minulý mesiac telekom plánoval zaviesť optiku na ulici Podzámska, Sereď. Po aktualizácii mapy sa nechystá žiadne nové pokrytie
      optikou na spomenutej ulici do 100 dní. Znamená to, že nás odložili na budúci rok, kedže mimo letného obdobia optiku neinštalujú?
      Okrem Podzámskej bola v pláne aj Stromová ulica. Obidve vypadli.

• Od Martingzd
      Zdravím, začiatkom roka sa na našej ulici mala konečne začať robiť optika ale nezačala sa. Nedávno som sa dozvedel že Stavevné práce mali byť začate v májí a už je Jún.Vedel by mi niekto povedať kedy konečne k nám optiku dorobia???
    • Od s.polak
      Zdravim,
      vyznate sa niekto s tymto router-om? Zda sa mi, ze vobec nefuguje moznost spravit back-up nastaveni. Po kliknuti na tlacidlo back-up sa nic nestane.
      Zatial som nenasiel ani kde sa da skontrolovat, ci nevysiel novy firmware alebo aspon informaciu aka verzia firmware-u je vobec na zariadeni.
      Celkovo sa v tom menu velmi zle orientuje.
      Vdaka za pomoc!