Zamietnutá reklamácia,mobil vrátený ešte viac poškodený

Otázka

• 0

Zdravim,

Dal som reklamovať mobil a zamietli mi reklamáciu, že do mobilu bolo zasahované čiže neautorizovaný zásah. Na displeji som mal zelenú bodku vypálený pixel. Reklamácia zamietnutá a mobil mi prišiel ešte viac poškodený. Displej popísaný s čiernou fixou, ďalej tmavá čiara na dotykovom displeji po šírke displeja, poškodený dotykový dipslej v pravom hornom rohu.

V poriadku pochopím že mi neuznali reklamáciu beriem. Ale mám právo dostať mobil v takom stave v akom som ho dával reklamovať. Prosim Vás na koho som mám obrátiť? na pobočke mi nepomohli.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Nabudúce určite porobiť podrobnú fotodokumentáciu pred zaslaním na reklamáciu a pri podozrení z poškodenia najlepšie zariadenie neprevziať a spísať hneď na mieste protokol.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám aj fotodokumentaciu pred poslaním na reklamáciu a po vrátení. 

Foto č. 1 zelená bodka na displeji 

Foto č. 2 čierny bod s fixou, biela čiara v pravom hornom rohu, biely pásik na displeji a od toho pásika mi nefunguje dotyk

1615980266223_20210305_210357.jpg

received_836983330366475.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto je fórum, nevyriešiš to tu, určite to nepoteší. ale obráť sa tam kam písal mirko 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od hacicibumbac
      Ahojte, prosim vas, kde si viem overit stav reklamacie? Hladal som na esc.sk, swiss spol, ale podla IMEI a ani serioveho cisla neviem dany telefon najst. Viem, ze este mate cas, ale zacinam byt nervozny s nahradnym telefonom a neda sa mi normalne fungovat  
      Dakujem za odpoved
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna
    • Od Tibor92
      Dobrý den!
      rapluje televízor, obraz bliká, vypadává obraz.
      otázka je, to berete naspet a opravíte? Alebo ako to funguje? Dakujem
    • Od lukaskurti22
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem