Otázka

 • 0

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či vieme zistiť kedy bude v meste Spišské Podhradie psč:05304 plne zriadený optický internet. Ako viem okolité dediny už postupne do optiky boli zapojené a toho roku údajne by mal biť optický internet zriadený aj v našom meste. Mali by biť potiahnuté optické káble po stĺpoch. Pýtam sa z dôvodu toho že my prišlo upozornenie na ukončenie viazanosti terajšieho internetu od Telekomu. Je možnosť prejsť na vyšší program ako mám teraz ale ponuka je na VDSL 40Mb za 15.90eur pritom optika je v rovnakej cene ale s rýchlosťou 250Mb. Nerád by som podpísal zmluvu a zistil že ak by som mesiac, dva počkal mohol som mať rýchlejší internet za rovnakú cenu.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

 • 0

Pridal (editované)

V rámci viazanosti v telekome môžeš prejsť na inú technológiu bez pokuty. 

Ak budeš na rovnakej veľkosti služby, prípadne vyššej. (M,LXL) 

 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

No s tým prechádzaním v telekome na služby nemám dobre skúsenosti. Pri jednom takomto prechádzaní som ostal viac ako pol roka bez internetu. Chcem to mať na sto percent isté a preto počkám ako sa to vyvinie s tou optikou. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Dobrý deň,

doplňte mi do správy presnú adresu. 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Dobrý deň. Adresa je Starý jarok 54 Spišské Podhradie 05304 ale internet a zmluva je na Komenského 54 čo je dom oproti (je to chaos ja viem ale tak sú číslovane domy a ulice) to je ten problém čo som spomínal vyššie prečo som bol bez internetu. Bohužiaľ na mojej ulici bolo pravdepodobne mnoho neplatičov a preto ako som sa dozvedel zo zákazníckej linky bola pridaná na black list celá ulica. Keďže nemôžem ostať bez internetu museli sme to takto vyriešiť.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt


sidebar
 • Podobný obsah

  • Od gofi94
   Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
  • Od ScorpionSVK
   Dobrý deň.
   Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

   Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

   Ako získať tieto nové rýchlosti?

   Ďakujem
  • Od Neroods
   Dobrý deň!
   Je plánovaná výstavba optického internetu v obci Kostolné Kračany?
   Ak áno, kedy?
    
   Ďakujem.
  • Od marekTin
   Ahojte,
   predlzoval som zmluvu a pribudol mi mesacny poplatok za opticky modem. Mam ho tam uz vyse 6 rokov, nikdy som nic neplatil. Ide to v bridge mode, mam za nim svoj wifi router, ktory si vytaca PPPoE. Na infolinke mi povedali, ze to musim platit, ze nemam na vyber,  svoje zariadenie si tam dat nemozem.
   Pride mi nekorektne, ze oficialne uvadzaju cenu za opticky internet, ale za tu cenu mi ho vlastne prevadzkovat nevedia, su tam dalsie skryte poplatky, ktorym sa vyhnut neda.
   Ako to mate vy s platenim za ich modem?
    
    
  • Od MarcelPanac
   Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je niekedy v budúcnosti plánovaná optika u nás vo Hvozdnici, aktualny internet je hrozne pomalý, suseda má  cez anténu a má 140mbps zatial čo ja 10mbps od vás. Nechcel by som odchádzať. Mám u vás všetky služby, ale táto rýchlosť už nestačí. Preto sa pýtam či je niečo v pláne, alebo či mám prejsť inde
  • Od ComfyKozy
   Dobrý deň,
   Dopočul som sa, že tento rok budete ťahať optický kábel v Prešove na ulici Pod Táborom. Chcem sa opýtať, v ktorom mesiaci je plánovaný začiatok realizácie? Ak potrebujete číslo domu tak napr. číslo 16.
   Ďakujem