HBO kino

Otázka

• 0

Co sa stalo s HBO kinom, miesto toho aby ste pridávali tak beriete.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Magio obsahuje stanice HBO, HBO 2, HBO 3 a online HBO GO, pričom HBO Max je dostupné len v Amerike, a to Telekom neovplyvní. Čo myslíte pod pojmom HBO kino?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je velka skoda, ze Telekom takto sabotuje HBO OD alebo v jazyku Magia HBO Kino. Neaktulizovana kniznica, vsetko v standardnom rozliseni.

nestacilo by, ak by sa clovek priamo v boxe vedel dostat na HBO Go? Naco zbytocne duplikovat kniznicu ked HBO Go ma v sebe vsetko co treba?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gernic.stanislav
      Ako som zabil svoj čas nezmyselne nedotiahnutým HBO GO prekvapením.
      1)  mám vraj nárok v prekvapení na HBO GO, zaregistroval som sa prišla mi sms z telekomu na aktiváciu.
      2) resetol som heslo na https://hbogo.sk/ a chcel som sa prihlásiť, akúkoľvek možnosť vyberiem aj keď vyberiem že cez operátora Slovak telekom dostanem hlášku
      3) a tak som napísal, na podporu hbo, že či nevedia čo s tým je a dostal rýchlu odpoveď:  
      Pod emailovou adresou, ze které nás kontaktujete, evidujeme v databázi účet s ukončeným předplatným registrovaným přes operátora Telekom.
      Pro využití promo akce je potřeba s kódem, který jste od operátora obdržel, vytvořit novou registraci přes operátora.
      Pro vytvoření nové registrace máte dvě možnosti, jednak je možné použít pro registraci jinou emailovou adresu, pokud byste však chtěl použít stejnou emailovou adresu, kontaktujte prosím Vašeho operátora, aby emailovou adresu z databáze vymazal a uvolnil ji tak pro novou registraci....   4) kontaktovať operátora, hmmm... Nájsť nejaký mail v telekome, v menu stránky kdekoľvek.. hmmm čo dodať.. nepochodil som ....Chápem všetko je smerované na fórum alebo to je extrémne neintuitívne. 5) tak to tu máte, a môžete si to celé hbo nechať... ku šťastiu mi vôbec nebude chýbať, čo ale fakt nemám rád sú nejaké bonusy okolo ktorých je viac komunikácie a stráveného času ako ich hodnota.