Vypadavanie wifi

Otázka

• 0

Dobrý deň mám neustály problém s wifi. Po určitej dobe ma stále odpojiť či z telefónu alebo ps4. A tá rýchlosť je mizerná bez ohľadu v ktorej miestnosti som. Technik tu bol a vymenil modem no pomohlo to na cca 1 tyzden a zase to isté dookola. Chcel by som vedieť ako to viete vyriešiť lebo vážne rozmýšľam s vami zrušiť zmluvu keďže mi je zbytočne za niečo platiť keď to neviem sluzbu využívať.  Ďakujem Iški lokalita Kuzmice Trebisov 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

S tým ako Telekom linka nemá nič spoločné, bohužiaľ to robí router od Telekomu. Ak máš ZTE II, zapoj za to vlastný WIFI router a budeš mat po probléme. ZTEII je brak, rozpad signálu je bežnou praxou tohoto routera.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň mám neustály problém s wifi. Po určitej dobe ma stále odpojiť či z telefónu alebo ps4. A tá rýchlosť je mizerná bez ohľadu v ktorej miestnosti som. Technik tu bol a vymenil modem no pomohlo to na cca 1 tyzden a zase to isté dookola. Chcel by som vedieť ako to viete vyriešiť lebo vážne rozmýšľam s vami zrušiť zmluvu keďže mi je zbytočne za niečo platiť keď to neviem sluzbu využívať.  Ďakujem Iški lokalita Kuzmice Trebisov 

ak mas ten zte II ,tak dat iny.Vsetkym to robi.My mame preto aktualne premiovy s tym,ze nam ponizili poplatok zan na 6 mesiacov.No dovtedy uz bude optika a zas iny router,tak dufam,ze ten bude fungovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Katarina60
      Dobry den,
      Mam problem pripojit stolny PC s Linuxom k Wifi.
      Pripojenie toho isteho PC kablom k rouru funguje.
      Pripojenie ineho PC (Windows) k routru funguje - aj kabel, aj wifi.
      Pripojenie mobilov cez Wifi tiez funguje.
      S pocitacom nie je problem > ak si vytvoriim hotspot na mobile (iny operator), pocitac s linuxom sa bez problemov pripoji.
      Nejake rady?
      K
    • Od Oliver2205
      Dobrý deň.
      Študujem na vysokej škole a vybral som si projekt WLAN útoky, a rád by som sa opýtal či môžem vykonávať penetračné testovanie v mojej sieti.
      Nerád by som sa potom dozvedel, že som bol odpojený kvôli nežiaducej trafike z danej sieti. Čo sa penetračného testovania týka, tak ide o deauthifikačné útoky "DoS" po crackovanie hesiel a odchytávanie trafiky.
      Ďakujem pekne za odpoveď.
    • Od Kexotv
      Mám optický router hg8145v5 a mám zakúpený L  plán (250 Mbit). Router mám na prízemí a PC mám na druhom poschodí kde mám len rýchlosť 5-25mbit cez wifi adaptér. Je problém v routery alebo niečo iné? 
    • Od Monula307
      Dobry den, 
      mam kupeny kredit, som pripojena na WiFi a napriek tomu mi telefon pise, ze nemam internetove pripojenie. Mne spravy chodia ale ked nieco odoslem, tak to nefunguje. 
    • Od JustMilan
      Dobrý deň od v tedy ako nám bol nastavený optický internet s výhodou  Vyšší variant (L) služby za cenu nižšieho (M) na 3 mesiace Nemáme dostatočnú rýchlosť akú poskytujete. Internetový kábel je v poriadku a reštart routera nič nezmenil pri meraní rýchlosti rýchlosť bola : 27/27 Mb/s , rýchlosť by sme mali mať  250/25 Mb/s . V domácnosti máme internet aj od inej firmy , na routery nám nejde 4 port. Od 22:00 nám na mobilných  telefónoch nefujguje internet , taktiež sa nemôžeme dovolať technikovi. Vedeli by ste nám nejako opraviť tieto chyby? Ďakujem za odpoveď

• Od andrejhornik21
      Zdravim. Moj magio sat box vysiela wifi. Nedocital som sa ako to vypnut alebo naco to je. Ak na nic potrebujem to vypnut. Zasumuje mi ro zbytocne barak. Typ : kstb2046. Nazov siete direct-d7