• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem

• Od branuloo
      Dobrý deň
      Ako požiadať TELEKOM o aktualizáciu mapy pokrytia pre službu VDSL? Uzatvoril som zmluvu o pripojení s Orange na 50/5 VDSL. Telekom mal v mape pokrytia 40/4Mbit.
      Keď prišiel technik zriaďovať prípojku,  zistil, že ma nevedia napojiť na jestvujúce vedenie.
      Tak sa vybavil nový stĺp a prípojka má cca 100m.
      Technik TELEKOM-u tvrdí, že by to malo ísť 100/10Mbit na tejto prípojke. 
      Orange nevie navýšiť program kým TELEKOM neaktualizuje mapu pokrytia pre dané miesto.
      TELEKOM nevie aktaulizovať údaje kým nedostane kód adresáta z faktúry /samozrejme Telekom, nie Orange/, GPS súradnice a tel. číslo prípojky im nič nehovorí...
      Vopred ďakujem za radu.
    • Od beata666
      Dobrý deň chcem sa opýtať či je dostupná služba VDSL v obci Likavka. Pretože keď dám mapu pokrytia tak to vidím že je dostupné a nič mi neponúkali a chcem to zmeniť . Dakujem
    • Od beata666
      Dobrý deň. Chcem sa opýtať či je dostupná VDSL lebo keď dám mapu pokrytia tak mi tam ukáže a aktuálne používame ADSL a chcel by som to zmeniť. Ďakujem 
    • Od Stanislav183
      Planuje Telekom na rok 2021 vylepsovat VDSL siet alebo bude sa viac zameriavat na rozsirovanie Optickeho pripojenia?Dakujem.
    • Od Stanislav183
      Dobry den,chcem sa spytat ci planuje Telekom na Slovensku SuperVectoring na VDSL sieti.Dakujem.