darovanie predplatenky

Otázka

• 0

pri predlžovani zmluvy som obdržal tri predplatenky. môžem ich darovať známemu? budu čisla stále registrované na moje meno? ak ano ako je možne ich prereggistrovať? Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

čísla budú registrované na Vás, v prípade darovania je potrebné vykonať prepis, ten je teraz možné vykonať aj e-mailom na základe žiadosti zaslanej cez kontaktný formulár so skenom občianskych preukazov (Vášho a budúceho majiteľa čísla). 

https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam?p_p_id=faqCategories_WAR_portlets&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_pos=2&p_p_col_count=5&_faqCategories_WAR_portlets_render=getFaqItemsByCategory&_faqCategories_WAR_portlets_categoryId=802&_faqCategories_WAR_portlets_subCategoryId=11392&subCategoryId=11392

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od nizno22
      prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
      na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
      a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek

dakujem
    • Od Lachimb
      Dobry den.  Ako funguje obnova trebars 5GB balicka za 8€ v praxi. Balik sa obnoví po precerpani dat v ramci mesiaca aj viac krat alebo len kazdych 30 dni? 
    • Od bajankova002
      Dobry den.
      zobrala som si nove zariadenie ku pausalu a s tovarom mi prisla aj predplatenka. O ziadnu som nepoziadala a prisla mi SMS ze som si ju objednala, no ja chcem pokracovat urcite so svojim pausalom, na kt som brala aj zariadenie. Co to teraz pre mna prosim znamena?
    • Od Lubala
      Dobrý deň,
      od telekomu nemám paušál, stále používam formu kreditu. Dnes mi volala príbuzná, ktorá žije na Slovensku, používa slovenské telefónne číslo. Volajúca bola ona, ja som bola tá ktorá stlačila krásne zelené tlačítko a prijala hovor. Hovor trval 1 min. 50s. Čo by ma zaujímalo je ako je možné, že mne strhne kredit za hovor, ktorý som od nej prijala.
      Nie nemala som zapnuté dáta, ani mi ich nezožrala žiadna aplikácia!
      Takže podľa akého cenníka strháte prijatý hovor ???  

• Od Nezmar1111
      Zdravím, chcem sa opýtať, či je takáto sadzba normálna s Easy. Moja mama volala na domáce číslo (začínajúce sa na 0918) a približne toľko jej za ten čas odišlo z kreditu. Ja nemám Easy, preto sa pýtam, či je to normálne.
    • Od tyler91
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, ten bonusový kredit, pri dobití 50€=7.5€ alebo dobitie za 25€, pripíše sa 26.75€, tak 12 mesiacov platí celá suma aj s bonusom ?
      A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ ?