Novinky na rok 2021

Otázka

• 0

Planuje Telekom na rok 2021 vylepsovat VDSL siet alebo bude sa viac zameriavat na rozsirovanie Optickeho pripojenia?Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Momentalne sa Telekom zameriava hlavne na optiku, nemyslim si ze bude vylepsovat VDSL...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem