Optika Dubnica nad Váhom

Otázka

• 0

Dobrý den plánuje sa Optika v Dubnici nad Váhom ,   Hviezdoslavova a pridružené ulice napr: Kuzmányho ,Chalúpkova , Bernolakova atd . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika je plánovaná v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ďakujem za odpoveď , ale nerozumiem .  nad 100 dní je aj 1rok lebo aj 10r ? 

nemáte bližšie info , či je vypracovaný projekt ? alebo sa len čaká kedy prídeme na rad atď . 

pred rokom sa tu podpisovalo u SubTelu záujem o optiku cez telekom  , ale odvtedy nič žiadne info .

ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

pridám sa ku otázke, či aj na ulici Jilemnického v Dubnici nad Váhom je plánovaná optika.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ďakujem za odpoveď , ale nerozumiem .  nad 100 dní je aj 1rok lebo aj 10r ? 

nemáte bližšie info , či je vypracovaný projekt ? alebo sa len čaká kedy prídeme na rad atď . 

pred rokom sa tu podpisovalo u SubTelu záujem o optiku cez telekom  , ale odvtedy nič žiadne info .

ďakujem 

vždy je to individuálne, spravidla však pol roka až rok. Nepredpokladám, že by to trvalo dlhšie. Samozrejme vždy sa môžu vyskytnúť prekážky, ktoré výstavbu spomalia.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

pridám sa ku otázke, či aj na ulici Jilemnického v Dubnici nad Váhom je plánovaná optika.

Ďakujem

Dobrý deň,

preverím. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

Ďakujem

Dobrý deň,

optika je plánovaná v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od alexandermeleg
      Pekný deň prajem!
      V našej ulici ste ťahali optiku. Všimol som si, že robotníci všade po sebe zrekonštruovali chodníky a parky. Pred našim vchodom ale ostala diera a rozbité betónové dlažby. Práce boli ukončené v júli 2021 a pracovníkov už tu nevidím. Vzhľadom na to, že ja sám zhutnenie podkladu neviem spraviť, by som chcel poprosiť o rekonštrukciu chodníka.
      Prosím Vás, na koho sa môžem obrátiť s mojou reklamáciou?
    • Od ja9922
      Dobrý deň, mám problém s internetom, v krátkych intervaloch mi vypadáva zhruba na 5-30 sekúnd. Niekedy  celý deň ide rýchlosť  približne 120/30 bez výpadku a niekedy celý deň vypadáva a miestami je rýchlosť 150/30 a niekedy 5/20 a niekedy nejde vôbec a ako som spomínal na pár sekúnd vypadne. Ako postupovať v takomto prípade? Mám internet cez optiku a router huawei HG8145V5. Ďakujem
    • Od milanpajtinka
      Ahoj, zaujíma ma keď mám optik net extra čo čítam tak 1gb/s , aká by mala by byt rychlost sťahovania, teraz mi Speedtest ukazuje cca 900,123 a sťahuje je do 100 mb/s  zo steamu alebo z predplatených serverov napr. Káble mám nové aj router , tak či je to v poriadku lebo co čítam tak 1 giga za sekundu download ? Diky
    • Od Davko12
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom optického internetu na adrese Jánošíkovská 68, Dunajská Lužná, pretože už sa čaká roky na internet od Vás.
    • Od andlaco
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či v budúcnosti plánujete zriadiť optiku na ulici Pod kalváriou 12, Levice?
    • Od dodchi619
      Dobrý deň, je plánovaná optika v Trstenej časť Nové Ústie? Už sa dopytujem asi 3tí rok. Ďakujem.