Optika Dubnica nad Váhom

Otázka

• 0

Dobrý den plánuje sa Optika v Dubnici nad Váhom ,   Hviezdoslavova a pridružené ulice napr: Kuzmányho ,Chalúpkova , Bernolakova atd . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika je plánovaná v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

preverím 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ďakujem za odpoveď , ale nerozumiem .  nad 100 dní je aj 1rok lebo aj 10r ? 

nemáte bližšie info , či je vypracovaný projekt ? alebo sa len čaká kedy prídeme na rad atď . 

pred rokom sa tu podpisovalo u SubTelu záujem o optiku cez telekom  , ale odvtedy nič žiadne info .

ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

pridám sa ku otázke, či aj na ulici Jilemnického v Dubnici nad Váhom je plánovaná optika.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ďakujem za odpoveď , ale nerozumiem .  nad 100 dní je aj 1rok lebo aj 10r ? 

nemáte bližšie info , či je vypracovaný projekt ? alebo sa len čaká kedy prídeme na rad atď . 

pred rokom sa tu podpisovalo u SubTelu záujem o optiku cez telekom  , ale odvtedy nič žiadne info .

ďakujem 

vždy je to individuálne, spravidla však pol roka až rok. Nepredpokladám, že by to trvalo dlhšie. Samozrejme vždy sa môžu vyskytnúť prekážky, ktoré výstavbu spomalia.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

pridám sa ku otázke, či aj na ulici Jilemnického v Dubnici nad Váhom je plánovaná optika.

Ďakujem

Dobrý deň,

preverím. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

Ďakujem

Dobrý deň,

optika je plánovaná v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martin915
      Dobrý den 24.júla my končí viazanosť a chcel by som predlžiť Magio sat L + magio internet vzduchom L.Je tu taký problém že u nas robia optický internet a ten bude spustený o 2 mesiace.Lenže ja si chcem nechať magio Sat,ale ked si dám optický internet už nemožem mať chytrý balík v zľave čo my povedala operátorka cez hovor.Chytrý balík mam teraz za 31,2€.kolko by som platil za  magio sat L + opitcký internet L bez chytrého balíku-čiže bez zľavy?dakujem
    • Od Mato_Z
      Zdravím. Ako je to prosím s možnosťou použiť vlastné ONT/SFP modul pri Magio optickom internete (internet + IPTV + VoIP), teda priame zapojenie SC konektora do svojho vlastného zariadenia? Dočítal som sa rôzne informácie o blokovaní ONT na základe sériového čísla, nutnosti vždy použiť len zariadenie od Telekomu. Vie mi niekto prosím objasniť aký je aktuálny stav? V súčasnosti používam ONT v bridgi a PPPoE vytáčam na mojom Mikrotiku, kde mám mnoho špecifických nastavení, VPN sieť apod. IPTV a VoIP telefón (riešenie pevnej linky) sú pripojené cez ONT. Rád by som však zakúpil MikroTik RB4011iGS+RM https://mikrotik.com/product/rb4011igs_rm s SFP portom a vhodným GPON modulom. Problém je, že modul "GPON ONU module" https://mikrotik.com/product/SFPONU sa už nevyrába.     
      Takže otázky sú 2:
      Ako je to s vlastným ONT/SPF modulom z pohľadu Telekom? Napr. je možné cez support zaregistrovať svoje vlastné zariadenie podľa sériového čísla?
      Vie niekto prosím o použiteľnom a dostupnom GPON SPF module pre MikroTik RB4011iGS+RM?
      Vďaka.
    • Od davidblackday
      Pred nejakým časom sa  v Nesvadoch budovala optická sieť. Ale v niektrorích uliciach ako napríklad u nás na Hradnej ulici len na párnej strane ulice. A chcem sa iformovať či sa bude nejakým spôsobom pokrívať dostupnosť internetu aj na druhej strane ulice ?
    • Od RomanSmutny
      Dobry den chcem sa spytat ze ked si zapojim opticky kabel do zasuvky a potom ho niekde pri stenách ohnem aby sa dostal do vedlajsej izby tak sa pri zahnutí zhorsi rychlost internetu? 
    • Od RomanSmutny
      Dobry den,onedlho mi sem maju davat opticky internet a chcem sa spytat co potrebujem spravit ked chcem pouzivat vlastny router.Technik mi namontuje Telekom modem a odtiaľ si to LAN kablom spojim do vlastneho,alebo ten prvy modem treba prepnut do bridge modu?

• Od martinbxddddd
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať kedy bude na ulici Hanzlíkovská 93 optický internet ak je nejaky termín
      ďakujem