Otázka

• 0

Dobrý deň.

Funguje aplikácia Mágio GO na Xiaomi Mi TV Box S? Niekde píšu, že to funguje, niekde zase, že aplikácia sa síce dá nainštalovať, no po inštalácií vypíše, že sa nedokáže pripojiť k serveru. Máte niekto skúsenosti s týmto Android TV boxom ?

Ak tento box nie je kompatibilný s Magio GO, viete mi poradiť nejaký Android TV box, ktorý je kompatibilný s Magio GO? Ale s Android TV, nie s "klasickým" Androidom.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Od Xiaomi Mi TV Stick .V obchode s aplikáciami je možné nájsť množstvo populárnych služieb ako Facebook Watch, Netflix, HBO GO, YouTube, Amazon Prime, ale aj Spotify, Tune In či lokálne Mall TV resp. Magio GO. Vyberie si skutočne každý a ak by sa ti aj to zdalo málo, môžeš si nainštalovať aj webový prehliadač a prezerať si webové stránky cez ovládač. Kúp si ešte bluethooth myšku ide to s ňou rychlejšie v menu magio go.

Editoval/-a Lacike75

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Funguje to bez problémov. Neradim ist do tv stick nakoľko som sním mal problém. Nemohol som ho nainštalovať stále sekal. Mozno len chybný kus neviem. Tak som prešiel na box a ten ide bez problémov. Akurát ten ovládač je k tej appke trosku blbý. Ale objednal som si akurát novy ovladac k tomu. Je viac tlacitkovy ma aj čísla a ďalšie funkcie tak uvidím ze co to bude. Na ali stoji do 15e ten novy ovladac. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@martin.kalinak

Zdravím.

Ďakujem pekne za odpoveď.  Objednal som teda ten Xiaomi Mi Box S . Môžem poprosiť link na ten ovládač s numerickými tlačidlami?

Ďakujem

Dúfam, že to bude lepšie, lebo momentálne používam original Magio GO box od Telekomu .. ten starší typ, nie ten nový  a je to hrozné smetie ... Prepinanie programov je abnormálne pomalé, niekedy program ani nenačíta a musím stlačiť "exit" aby sa reštartovala aplikácia.. Skúšal som už niekoľko krát factory reset, ale nepomôže to. Internet mám rýchly a stabilný  (optika, reálne namerané ~ 350/250 Mbps, nízka latencia.. box je pripojený k internetu cez ethernet priamo k routeru) takže internetom to nebude.... Proste ten starý (pôvodný) Magio GO box z roku 2017 je dosekaný hnoj .... iba  1GB RAM, starý chipset, totálne zle optimalizovaná aplikácia Magio GO ...

Nový Magio GO box už takéto problémy údajne nemá, ale z Telekomu ho nepredávajú samostatne, iba na prenájom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Funguje aplikácia Mágio GO na Xiaomi Mi TV Box S? Niekde píšu, že to funguje, niekde zase, že aplikácia sa síce dá nainštalovať, no po inštalácií vypíše, že sa nedokáže pripojiť k serveru. Máte niekto skúsenosti s týmto Android TV boxom ?

Ak tento box nie je kompatibilný s Magio GO, viete mi poradiť nejaký Android TV box, ktorý je kompatibilný s Magio GO? Ale s Android TV, nie s "klasickým" Androidom.

Ďakujem

Ale ak je magiogo k magioi TV, tak to nepojde. Doteraz mi to slapalo, ale ako sa predlzila zmluva tak prisiel sok, lebo po novom magiogo funguje len na mobile resp. tablete, na  Android TV boxe nula bodov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mna funguje bez problemov na Xiaomi boxe aj v smart tv. Platena verzia magio Go (ta co je k sat alebo kablovke zadarmo je uz iba do mobilu / tabletu) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mino9233
      Dobrý deň mám v televízore Samsung Magio Go a nejaká rada alebo pomoc kde viem prepnúť jazyk audia lebo napríklad keď pozerám formulu chcem slovenský dabing alebo audio a stále mi to dáva po česky a na mobile sa mi to ľahko dá prepnúť len na televízori to nevidím nikde nejaké riešenie alebo návod kde by som to mohol vedieť prepnúť??? 
    • Od suxar76
      Dobry den, chcem sa opytat, preco je vysielanie cez Magio go oneskorene oproti realnemu casu o cca 2-3 minuty?
      Da sa to nejako zosynchronizovat?
      Pozereram to na Android TV.
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov? 
    • Od jaroslav.miko
      Dobrý deň. Chystáte zaradiť Xiaomi Mi 11 lite 5g do vašej ponuky? Ďakujem za informácie
    • Od simi23
      Dobrý deň, 
      máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom