prenos čísla z telekomu do O2

Otázka

• 0

Chcela by som sa spýtať, končí mi paušál 23.2 kedy môžem požiadať o prenos čísla a či musím dať vedieť telekomu že chcem od nich prestúpiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ked ti konci viazanost dodatkom 23.02., tak 24.02. mozes poziadat o prenos. Nie je potrebne davat povodnemu operatorovi informaciu, ze chces od neho odist. Ak mas u neho aktualizovane vsetky udaje (adresu, ako mas uvedenu aj na OP), tak staci ist k operatorovi, ku ktoremu chces cislo preniest.

Ja by som to Telekomu dal urcite vediet. Nepoznam dovody preco chces odist, ale mozno ti Telekom bude vediet ponuknut to co aj konkurencia, tak preco odchadzat. Keby mi rovnaku cenu ponuklo O2 a tiez Telekom, urcite zostanem u Telekomu. Su "malickosti" (lepsie pokrytie, LTE, baliky sluzieb v kombinacii s fixnymi sluzbami, ...), ktore by mi chybali a nemusel by som opat riesit aktivaciu inkasa, dorucovanie faktur, ine zuctovacie obdobie, ... .

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Požiadať môžeš 24.2. 
Terajšieho operátora nemusíš kontaktovať, ale odporúčam ho kontaktovať iba preto, aby si si doriešila aký paušál ti nastavia po 23.2. nakoľko ak máš nejakú zľavu alebo inú výhodu tak ta už po tomto termíne nemusí platiť. Radšej si to over, čo bude s benefitmi od okamihu ukončenia viazanosti až po okamih konkrétneho prenosu čísla - aby si zbytočne neplatila  za niečo, čo vlastne nechceš za obdobie od ukončenia viazanosti až po okamih samostatného prenosu čísla ku konkurencii. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Podstatné je kedy končí viazanosť a nie paušál. Požiadať o prenos čísla môžeš kedykoľvek po skončení viazanosti (kvôli zmluvnej pokute), nie je potrebné čakať na koniec faktur.obdobia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@ASK 
Bol tam dotazovaný dátum 24.2.. Vtedy nekončí nikomu fakturačné obdobie. Fakturačné obdobia v Telekome končia ku 7., 14., 21., 28 ... daného mesiaca. Takže ide na 99,99 % o koniec viazanosti. Ale to s určitosťou vie iba @natushqa_3  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, o prenos môžeš požiadať 24.2. Musíš ísť osobne na pobočku toho operátora, kam chceš portovať. Teda Telekom nemusíš oboznamovať s prechodom. Uspešná portácia prebehne do 4 pracovných dní odo dňa podpisu žiadosti. Len pozor, do žiadosti musíš uviesť všetky údaje tak, aby korešpondovali s údajmi v Telekome. Pekný večer. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Upoznenie pre zákazníka Spoločnosť Telekom, a.s. Vás musi povoliť telefonnne čislo, ked bi ste chceli prestupiť na inu spoločnosť operatora.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bartolomej Andre, predtym ako tu nieco napises, zdokonal sa v gramatike a informaciach o sluzbach.

Tvoje trapne texty vyzeraju ako by ich pisal automat v kombinacii s translatorom.

Skus si najst ine forum.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vážený klient Kilibetka,

Pekne ta prosím aby si sa vyjadrovala slušne v programe Fórum. Toto nie je pokec ani sociálna sieť. Prečítaj si podmienky programu Fórum, po opakovaní nevhodných prav budeme musieť pristupiť inou stranou, alebo zablokovať tvoj účet, ktorý máš vedený, alebo registrovaný. Aby si predošlá nepríjemnej situácie, tak ťa opätovne prosím o slušne vyjadrovanie sa v programe Fórum.
za pochopenie ďakujem

s úctou, Andre

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bartolomej Andre pokusas sa urobit Killibetke Bu Bu Bu?

Podla gramatiky tvojich prispevkov, formulacii slov, nekorektnych informacii, ktore tu zverejnujes, ... si myslim, ze mozno za niektore veci nemozes. Skusal si si najst aj ine forum, kde by si mohol pisat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Inštruktor č. 1

Važa požiadavka č. 52698 na prenos inernetového  programu ako je Fóra je z dôvodu zametnuta.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar