Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcem sa informovať ohľadne optiky v obci Komjatice na ulici Kollárova, plánuje sa tu nejaká stavba?  Asi pred týždňom robili značky po okraji cesty od stĺpa z ktorého nám vedú káble ku domom. 

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

áno, plánuje. Termín dokončenia je 31.05.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

chcem sa informovať ohľadne optiky v obci Komjatice na ulici Kollárova, plánuje sa tu nejaká stavba?  Asi pred týždňom robili značky po okraji cesty od stĺpa z ktorého nám vedú káble ku domom. 

Ďakujem za odpoveď.

uz sa vsetci tesime.pripajat zacnu od posty...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

Chcem sa opýtať na dostupnosť optického pripojenia alebo dsl v  lokalite Vrútky Hlboká cesta 2424 v blízkej dobe, vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

Chcem sa opýtať na dostupnosť optického pripojenia alebo dsl v  lokalite Vrútky Hlboká cesta 2424 v blízkej dobe, vdaka

Dobrý deň, preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

Dobrý deň,

rozšírenie pokrytia na tejto ulici nie je plánované. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A na ulici Karvaša a Blahovca vo Vrútkach sa niečo také plánuje?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

chcem sa informovať ohľadne optiky v obci Rovinke na ulici Jazdecka, plánuje sa tu nejaká stavba? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preverím

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, optika nie je plánovaná ani na tejto ulici. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A aspoň dsl pripojenie je plánované? Lebo už niekoľko krát sme dávali žiadosť, a keď prišiel technik, tak vraj kvôli ústredni (kapacite) to nieje možné, do tejto lokality sa nasťahovalo viacej mladých rodín, takže aspoň o dsl pripojenie by tu záujem bol. Len keby bola vôľa od Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A aspoň dsl pripojenie je plánované? Lebo už niekoľko krát sme dávali žiadosť, a keď prišiel technik, tak vraj kvôli ústredni (kapacite) to nieje možné, do tejto lokality sa nasťahovalo viacej mladých rodín, takže aspoň o dsl pripojenie by tu záujem bol. Len keby bola vôľa od Telekomu.

O tom veľmi pochybujem. Dnes sa už uprednostňuje výstavba optiky FTTH. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

chcem sa informovať ohľadne optiky v obci Rovinke na ulici Jazdecka, plánuje sa tu nejaká stavba? Dakujem

preverím a odpoviem v súkromnej správe

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pavol.szabo
      Dobry den, viete niekto poskytnut info ci tekekom planuje rozsirovat svoju opticku siet v Galante v časti kolonia? oproti v casti Richtarske pole to maju vsade. Aj kolonia aj Richtarske pole je novopostavena cast, a na kolonii je len jeden typ optickeho pripojenia od jedneho mensieho poskytovatela. 
    • Od peterhalo111
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať kedy bude rozšírená kapacita optickej siete v Ivanke pri Dunaji na Sládkovičovej ulici, aby sa mohli napojiť aj ostatný ľudia ktorý majú optický kábel pred domom.
      Vďaka
    • Od cisciscis
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať na dostupnosť optiky v Trenčíne na ulici Hlavná. Na pobočke Telekom mi koncom septembra povedali, že 30.10.2021 bude objednateľná na mojej adrese, zatiaľ neboli začaté žiadne výkopové práce.  Na mape plánovanej výstavby optiky je Hlavná ulica minimálne od konca apríla. Predbežný záujem som podpisoval v roku 2017, a realizácia mala byť 2018.
      Ďakujem
    • Od Matejjj
      Dobrý deň,
      rád by som sa opýtal či sa plánuje výstavba optického pripojenia v obci Slivník.
      Ďakujem.
    • Od Majky007
      Dobrý deň chcel by som sa spýtať že či sa niečo neplánuje na adrese Dr.Pantočku Tovarníky. 
      Myslím si že by tu bol záujem o optický internet na tejto ulici. 
      Ďakujem...
    • Od dusan.strananek
      Prečo nameriam maximálnu rýchlosť do 400mbit , keď mám zaplatený OptikNET Extra 700mbit? Pochopil by som ,že v špičke je pokles rýchlosti . Ale ja nenameriam vyššiu rýchlosť ani skoro ráno. Keď som zriadil nový internet , tak som pri meraní dosahoval hodnotu blízku vedajšiemu maximu 600 mbit.